Mandoliinilõikurid

14 items total
Lõikur-riiv mandoliin GOOD GRIPS 35 cm, valge, plastist, OXO OXO1273180
Lõikur-riiv mandoliin GOOD GRIPS 40 cm, valge, plastist, OXO OXO1155700
Lõikur-riiv mandoliin REVOLUTION, de Buyer
287,40 € –20 %
229 €
DB201201
Lõikur-riiv mandoliin TOP TOOLS, WMF
89,90 €
WM0686106040
Lõikur-riiv mandoliin VIPER, de Buyer
205,76 € –27 %
150 €
DB201600
Lõikur-riiv mandoliin COBRA V AXIS, must, de Buyer
90,71 € –33 %
60,03 €
DB201101
Lõikur-riiv mandoliin SWING PLUS, must, de Buyer
139,41 € –39 %
84,60 €
DB201503

Mandoliiniviilutaja - kõige mugavam viilutaja köögiviljade ja puuviljade jaoks

Mis on mandoliinilõikur?

Mandoliinilõikur on tasase pinna ja terava teraga tööriist, mis võimaldab teil puuvilju ja köögivilju kiiresti, täpselt ja kindlalt lõigata. Liigutage eset lihtsalt edasi-tagasi üle tera ja täiesti ühtlased viilud langevad alla. Saate luua erinevaid intrigeerivaid diagonaalseid lõikeid, lõigates toodet erinevate nurkade all.

Kuidas hooldada oma mandoliinilõikurit?

Need terad on äärmiselt tundlikud, nagu koorimisnoas. Kui toiduosakesi on jäänud, peske oma mandoliinilõikurit käsitsi sooja seebiveega ja pesta terad pehme harjaga seestpoolt. Puhastage tera alati tera teravusele vastupidises suunas.

Samuti on väga oluline hoolikalt läbi mõelda, kus te seda tööriista hoiate. Kui te hoiate tera kusagil, kus seda sageli häiritakse, on oht, et see võib kahjustada või tuhmuda. Mandoliini lahtivõtmisel või terade vahetamisel toimige aeglaselt ja ettevaatlikult. Terad kestavad kauem, kui te nende eest paremini hoolitsete.

Mida peaksin mandoliinilõikuri ostmisel arvestama?

Saadaval on mitmeid häid mandoliine, alates väikestest, kergematest ja palju odavamatest ühe lõikega plastist alternatiividest kuni suurte, reguleeritavate prantsuse mudeliteni, sõltuvalt teie nõudmistest ja eelarvest.

Üks peamisi erinevusi mandoliinide vahel on see, kas mandoliin on käeshoitav või on tal oma alusega. Ehkki stendiga mudelid on kindlamad, võib nende ülespanek ja koristamine olla keerulisem. Käeshoitavad mudelid pakuvad sageli erinevaid terasid ning neid on lihtsam kasutada ja puhastada, kuid need on vähem vastupidavad.

Teine erinevus seisneb selles, et täiustatud masinad võimaldavad teil peenhäälestada lõikepaksust, samas kui lihtsamad mudelid võivad pakkuda ainult etteantud paksusega vahetatavaid plaate.

Mandoliinilõikurid tuntud tootjatelt, nagu näiteks de Buyer ja Eva Solo on saadaval Kulina suures valikus. Lisaks pakume erinevaid vahendeid puu- ja köögiviljade valmistamiseks, sealhulgas elektrilisi riivimismasinad ja spiraalid. Samuti võite vaadata meie poest teisi toidutöötlusmasinaid ja tarvikuid, näiteks köögiviljakoorijat, mida saate kasutada puu- ja köögiviljade valmistamisel.