Meepurgid

4 items total
Meelusikas ACACIA 16 cm, Alessi
Meelusikas ACACIA 16 cm, Alessi
Veebis laos (>5 pcs)
39 €
ALMMI28
Meepurk BARISTA, WMF
Meepurk BARISTA, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
53,10 €
WM0636646040
Meepurk MINIMA 300 ml, koos meelusikaga, Viva Scandinavia VS32400
Meepurk HONEY SWEET 350 ml, Alessi
110 €
ALTW01

Meepurgid - käepärased ja ilusad mahutid mee jaoks

Meepurgid on mee säilitamiseks kasutatavad mahutid. Need on tavaliselt valmistatud klaasist, keraamikast või portselanist ning neil on tihedalt suletav kaas või korgist kork, mis hoiab mee värskena ja takistab selle välja voolamist või kristalliseerumist. Meepurgid on väga sageli varustatud spetsiaalse lusikaga mee jaoks - meelusikas , mis on mõeldud selleks, et hoida maitsvat mett, kui lisate seda oma teedele ja muudele jookidele

Millega ma saan mett serveerida?

Mesi on meeldiv ja kohandatav looduslik magusaine, mis sobib hästi paljude erinevate toitude ja retseptidega. Need on mõned tüüpilised valikud selle kohta, millega saate oma mett serveerida:

  • Leivad ja küpsetised: Mesi on maitsev pealiskate leivale, croissantidele, küpsistele ja muudele küpsetatud toodetele. See maitseb väga hästi soojade muffinite või röstsaiaga.
  • Granola jogurtiga: Meepiisutus võib parandada nii krõmpsuvat müslit kui ka tavalist või maitsestatud jogurtit, lisades sellele magusust ja maitset.
  • Juust: Mesi ja juust sobivad väga hästi kokku, eriti pehmed, kreemjad juustud nagu brie või kitsejuust. Kaaluge mee esitlemist pisikeses tassis juustutaldriku kõrval või valage seda juustualus.
  • Tee: Mett võib kasutada kuuma või jäätee magustamiseks ja maitsestamiseks.
  • Puuviljad: mett võib valada puuviljade, näiteks õunte, pirnide, virsikute või marjade peale, olenemata sellest, kas need on värsked või röstitud. Samuti on see tüüpiline meloni või greibi pealiskoor.
  • Kastmed ja marinaadid: Mett võib kasutada ka kastmetes ja marinaadides, et lisada magusust ja maitset soolastele toitudele, näiteks grillitud lihale, röstitud köögiviljadele või segatud praadidele.

Üldiselt saab mett kasutada mitmel viisil, et lisada toidule maitset ja magusust ning see on paljude toitude meeldivaks täienduseks.

Miks on väikesed nõud/aksessuaarid, nagu meepurgid, elegantses lauakujunduses olulised?

Atraktiivne lauakujundus on oluline, sest see annab esitlusele klassi ja peenuse tunnet. Võtmerolli mängivad väikesed nõud ja aksessuaarid, näiteks meepurgid, moosipurgid, elegantsed võinõud.

Need väikesed puudutused võivad suurendada külaliste söögikogemust ning anda neile tunde, et nad on olulised ja hoolivad. Spetsiaalsed nõud maitseainete, näiteks mee jaoks, aitavad samuti kaasa laua korra ja puhtuse säilitamisele.

Lisaks sellele võib meeldivate ja hästi kujundatud meepurkide või tarvikute kasutamine aidata kaasa laua üldisele esteetikale, parandades seina visuaalset atraktiivsust.

Kui otsite võimalust oma laua kaunistamiseks, pakume ka mitmesuguseid väikseid serveerimistarvikuid, nagu munapüünised, leivakotid, suhkrukausid või piimakannud.