Mittenakkuv pann Ultimate G2687772 26 cm, tilaga, Tefal

Code: TEFG2687772
Brand: Tefal
43 €
Veebis laos (2 pcs)

Kuumutamine, praadimine, segamine, praadimine, serveerimine, pesemine, soojendamine... Kokkamine on raske! Seepärast on kaubamärk Tefal loonud Ultimate köögitarvete sarja, mis on mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks. Ultimate multifunktsionaalne pann on teie usaldusväärne liitlane igal toiduvalmistamisel tänu eriti vastupidavale titaanist mittekleepuvale pinnale, mis kestab kuni kolm korda kauem kui standardne Tefal titaanpind, ja Thermo-Fusion™+ induktsioonitehnoloogiale kiireks ja ühtlaseks toiduvalmistamiseks.

Detailed information

Product detailed description

Ekstreemsed temperatuurierinevused, karmid tööriistad, abrasiivne puhastamine ikka ja jälle... Köögiriistad võtavad elu jooksul kõvasti kannatada. Seepärast on kaubamärk Tefal kasutanud kogu oma oskusteavet, et disainida mitmeotstarbeline pann, millel on äärmiselt pikk kasutusiga: Ultimate.

Eriti sügava kujuga pannil, mis on ideaalne maitsvate seguretseptide valmistamiseks, on eriti vastupidav titaanpind, mis on tugevdatud titaaniosakestega, et tagada kuni kolm korda kauem kestev kleepumisvastane funktsioon*. Pannil on uusim induktsiooniinnovatsioon Thermo-Fusion™+, mis tagab ühtlaselt küpsetatud toidu kiire ja ühtlase soojusjuhtivuse. Kõik see on kombineeritud Thermo-Signal™-tehnoloogiaga, mis näitab ideaalset algustemperatuuri, et praadimine oleks täiuslik ja toidud täis maitset. Nautige tundide kaupa toiduvalmistamist, ilma et peaksite muretsema oma toidunõude kahjustamise pärast, kasutades Ultimate pliiti.

*Võrreldes standardse Tefal Titaniumiga.

Additional parameters

Category: Universaalsed praepannid
Warranty: 2 years
Weight: 1.21 kg
Materjal: Alumiinium
Suurus: 26 cm
Toote tüüp: Universaalpann
Tooteinfo: Ahjukindel
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: