Noaplokid ja toed Wüsthof

5 items total
Magnetiline noaplokk, 6 noa jaoks, pruun, Wüsthof
308 €
WU7249
Magnetriba nugadele 40 cm, pöögipuust, Wüsthof
131,90 €
WU722440
Magnetriba nugadele 45 cm, must, Wüsthof
43 €
WU722545
Noaplokk CLASSIC, 12 noa jaoks, puit, Wüsthof
228 €
WU7246
Noaplokk IKON, 9 noale, must, puidust, Wüsthof
308 €
WU7253

Wüsthofi noaplokid ja noajalad pakuvad praktilisi lahendusi kööginugade korrastatud ja hõlpsasti ligipääsetavana hoidmiseks. Need hädavajalikud köögitarvikud ei aita teil mitte ainult säilitada segadusteta töölauda, vaid tagavad ka teie väärtuslike nugade ohutuse.

Need noaplokid ja -alused on valmistatud täpselt ja detailidele tähelepanu pöörates, peegeldades Wüsthofi pühendumust kvaliteedile ja funktsionaalsusele. Need on mõeldud erinevate noasuuruste ja -stiilide jaoks, mistõttu sobivad need nii professionaalsetele kokkadele kui ka kodukokkadele.

Sobiva noaploki või -aluse valimisel on teil mitmeid võimalusi, mida kaaluda. Wüsthof pakub erinevaid disainilahendusi, alates klassikalistest puitplokkidest kuni moodsate magnetiliste noaribadeni. Saate valida selle, mis sobib teie köögi sisustusega ja teie hoiuvajadustega.

Üks noaploki või -aluse kasutamise eeliseid on see, et see aitab pikendada teie nugade kasutusiga. Hoides neid püsti ja eraldi, väldite terade omavahelist kokkupuudet, vähendades kahjustuste ja tumenemise ohtu.

Lisaks praktilisusele on Wüsthofi noaplokid ja -alused ka atraktiivne lisa teie köögile. Need on sageli valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, nagu pöögipuu, pähkelpuu või roostevaba teras, lisades teie kulinaarsele tööruumile elegantsi.

Olenemata sellest, kas olete professionaalne kokk, kes otsib stiilset noahoidmislahendust, või kodukokk, kes otsib mugavat viisi oma söögiriistade korraldamiseks, on Wüsthofi noaplokid ja noajalad usaldusväärne valik. Tutvuge meie valikuga juba täna, et leida oma kööki sobivaim ja tõsta oma toiduvalmistamise kogemust.