Noaplokid ja toed Zwilling

4 items total
Magnetiline noaplokk, 7 noale, puit, Zwilling
187 € –25 %
139 €
ZW35043200
Magnetriba nugadele 45 cm, must, Zwilling
64,66 € –22 %
50 €
ZW32621450
Noaplokk, must, alumninium, Zwilling
137 € –22 %
106 €
ZW35100592

Tere tulemast meie Zwillingi noaplokkide ja noajalgade kollektsiooni, kus vorm ja funktsioon kohtuvad köögitarvete maailmas.

Avastage valik suurepäraseid noahoidmislahendusi, mis on mõeldud teie köögi interjööri täiendamiseks, hoides samal ajal teie Zwillingi noad korrastatuna ja hõlpsasti kättesaadavana.

Meie valik sisaldab erinevaid materjale, alates elegantsetest ja moodsatest roostevabast terasest noahoidjatest kuni ajatu puidust noaplokkideni, tagades, et leiad oma köögi stiilile sobivaima.

Zwillingi nugaplokid on hoolikalt valmistatud mitte ainult teie nugade esitlemiseks, vaid ka nende teravuse kaitsmiseks ja säilitamiseks. Tänu uuenduslikule disainile, mis sobib erinevatele terapikkustele ja -tüüpidele, saate hoida oma noad parimas seisukorras aastaid.

Neile, kes eelistavad minimalistlikku välimust, pakuvad meie magnetilised noahoidikud ruumi säästvat lahendust, mis toob teie Zwillingi noad elegantselt esile köögilauale või seinale.

Parandage oma söögikogemust, lisades oma kööki mugavust ja stiili Zwillingi noaplokkide ja noahoidikutega. Sirvige meie valikut ja leidke ideaalne lahendus oma hinnaliste Zwillingi nugade hoidmiseks.