Steiginoad GOURMET, 3 tk komplektis, Wüsthof

Code: WU9675
Brand: WÜSTHOF
143 €
Veebis laos (>5 pcs)

Saksa tootja Wüsthofi Gourmet noakomplekti kuuluvad Gourmet kokanuga, mille tera pikkus on 20 cm, Gourmet lihaveinuga, mille tera pikkus on 16 cm, ja Gourmet köögiviljanuga, mille tera pikkus on 12 cm.

Detailed information

Product detailed description

POPIS

Saksa tootja Wüsthofi Gourmet-nugade komplekt on ideaalne stardikomplekt igale hobikokale. Terad on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, mille kõvadus on 56-57 HRC ja mis on ideaalselt tasakaalustatud. Neil on sünteetilised käepidemed, mis on kinnitatud tugevate neetidega. Komplektist leiate:

  • mitmekülgne Gourmet 4562/20 kokanuga, mille tera pikkus on 20 cm ja mida saab kasutada erinevate toiduainete viilutamiseks, tükeldamiseks või tükeldamiseks
  • gourmet 4114/16 vorstinuga nuga, mille tera pikkus on 16 cm, mis tuleb kasuks veiseliha viilutamisel või köögiviljade või puuviljade lihtsal lõikamisel
  • universaalne köögiviljanuga Gourmet 4045 tera pikkusega 12 cm maitsetaimede, šalottsibulate või sibulate viilutamiseks ja peenestamiseks, aga ka köögiviljade viilutamiseks ja puhastamiseks

Gourmet-seeria on Wüsthofi enimmüüdud noasari. Pole ime - nugade südamik on täismetallist ja nende terad on erakordselt pika elueaga. Gourmet tootesari on oma suurepäraste omaduste eest saanud isegi NSF-i tunnustatud kvaliteedi- ja hügieenimärgi USAs.

SPETSIFIKATSIOONID

Komplekti kuuluvad:

1 x kokanuga, tera pikkus 20 cm

1 x vorstinuga, tera pikkus 16 cm

1 x köögiviljanuga, tera pikkus 12 cm

Materjal: roostevaba teras, sünteetiline

Garantii: 2 aastat

Tootjariik: Saksamaa

EELISED JA PUUDUSED

plus

Kvaliteetsest roostevabast terasest valmistatud noad.

Noad on ideaalselt tasakaalustatud.

Käepideme südamik on täismetallist.

Tera on erakordselt pika elueaga kogu tera pikkuses.

Mugav ergonoomiline käepide.

PRAKTILISED NÕUANDED

Nõudepesumasinas pestav:soovitamenugepesta käsitsi ainult sooja seebiveega. Nõudepesumasinas pestes ei tohi tera põrkuda teiste söögiriistade või nugade vastu.

Nugade pikaajalise teravuse säilitamiseks soovitame soetada ka noateritaja või lihvimiskivi. Säilitage noad spetsiaalsetes noaplokkides või kasutage magnetilisi noarööpaid, et nende kasutusiga oluliselt pikendada.

Additional parameters

Category: Noakomplektid
Warranty: 2 years
Weight: 0.51 kg
Tk komplektis: 3 tk.
Toote tüüp: Nugade komplekt
Tooteinfo: Nõudepesumasinakindel
Margin: D
Blokiga: Ei
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: