Nugade komplekt Wüsthof

38 items total
Noad noaplokiga CLASSIC COLOUR , 8 tk komplektis, pruun, Wüsthof WU1091770711
Noad noaplokiga CLASSIC COLOUR , 8 tk komplektis, roosa, Wüsthof WU1091770714
Noad noaplokigat CLASSIC COLOUR , 8 tk komplektis, pruun, Wüsthof WU1091770715
Hiina kokanuga GOURMET, koos noateritajaga, Wüsthof
103 €
WU1125060204
Nikerdamiskomplekt, Wüsthof
Nikerdamiskomplekt, Wüsthof
Veebis laos (1 pcs)
191 €
WU9740
Noad CLASSIC IKON, 2 tk komplektis, Wüsthof
243 €
WU9606
Noad CLASSIC, 3 tk komplektis, koos leivanoaga, Wüsthof WU9660
Noad CLASSIC, 3 tk komplektis, Wüsthof
265 €
WU9608
Noad CLASSIC, 3-osaline komplekt, koos kääridega, Wüsthof WU9285
Noad CLASSIC, 6 tk komplektis, Wüsthof
496 €
WU1120160602
Noad noaplokiga CLASSIC IKON , 7-osaline komplekt, Wüsthof WU9876
Noad noaplokiga CLASSIC SANTOKU VERSION, 5 tk komplektis, Wüsthof WU1090270501
Up
More products

Wüsthofi nugade komplektid on kvaliteedi ja käsitööna valmistatud söögiriistade maailma tipptasemel. Need komplektid pakuvad kõikehõlmavat lahendust nii professionaalsetele kokkadele kui ka kodukokkadele, pakkudes laia valikut noad, mis katavad erinevaid köögitöid.

Iga Wüsthofi noakomplekti kuuluv nuga on hoolikalt ja detailselt valmistatud. Terad on sepistatud kõrge süsinikusisaldusega roostevabast terasest, mis tagab nende teravuse säilimise lugematute lõikamiste ajal. See teravus on oluline täpsete ja vaevata lõigete tegemiseks toiduvalmistamisel.

Üks Wüsthofi noakomplekti investeerimise eeliseid on selle nugade mitmekesisus. Alates mitmekülgsetest kokanugadest kuni spetsiaalsete tarbe- ja abinugadeni leiate iga kulinaarse ülesande jaoks sobiva tööriista. See mitmekesisus võimaldab teil hõlpsasti ja kindlalt toime tulla erinevate toiduvalmistamise tehnikatega.

Wüsthofi noakomplektide ergonoomiline disain tagab, et iga nuga on käes mugav. Käepidemed on hoolikalt kujundatud, et tagada kindel haare, vähendades käte väsimust pikemate toiduvalmistamise seansside ajal. See ergonoomiline disain suurendab teie kontrolli ja täpsust köögis.

Wüsthofi noakomplektid ei ole mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka esteetiliselt meeldivad. Need lisavad teie kööki elegantsi ja on sageli esitatud stiilsetes hoiuklotsides või -korpustes, mis hoiavad teie noad korrastatuna ja hõlpsasti kättesaadavana.

Investeerimine Wüsthofi nugade komplekti tähendab, et investeerite nugade komplekti, mis kestab aastaid. Nõuetekohase hoolduse ja hooldamise korral töötavad need noad jätkuvalt oma parimal tasemel, tõstes teie kulinaarset loomingut ja muutes toiduvalmistamise nauditavaks.

Kogege ise Wüsthofi noakomplektide võrratut kvaliteeti ja jõudlust. Tutvuge meie valikuga juba täna, et leida täiuslik komplekt, mis sobib teie kulinaarsetele eelistustele ja vajadustele. Uuendage oma kööki nugade abil, mida kokad kogu maailmas usaldavad, ning nautige nende täpsust ja käsitööoskust.