Õue dekoratiivne valgustus

2 items total
Geelküünla hoidik LUNA 24 cm, must, Blomus
84,61 €
BM65390
Geelpõleti aeda FUOCO Ø 32 cm, Blomus
185 €
BM65079

Dekoratiivne välisvalgustus - säravad aiad ja pimestavad terrassid2

Mis on välitingimustes kasutatavad dekoratiivsed tuled?

Väliskujunduslik dekoratiivvalgustus on fikseeritud kunstlik välisvalgus, mida kasutatakse katusteta välisruumide, näiteks puude, aedade, verandade või sissesõiduteede valgustamiseks.

Neid valgusteid kasutatakse lisaks ümbruse kaunistamisele ka selleks, et säilitada või parandada inimeste välitegevuses osalejate visuaalset võimekust. Veebilehel Kulina on meil usaldusväärselt saadaval autentsed dekoratiivvalgustite kaubamärgid, nagu näiteks Blomus ja Seletti.

Millisel juhul võib kasutada välitingimustes dekoratiivseid tuled?

Välitingimustes kasutatavad dekoratiivsed tuled annavad ilu ja energiat igale välisruumile, olgu see siis eriliste sündmuste või tavalise nautimise jaoks. Näiteks jõulude, Kwanzaa, Hanuka, Diwali ja aastavahetuse ajal, aga ka pidude, festivalide ja pulmade puhul saab neid kasutada rõõmsameelse ja külalislahke atmosfääri loomiseks.

Need tuled muudavad õuealad lummavamaks, lisades neile lummust ja esteetilisust. Need muudavad terrassid ja aiad esteetilisemaks ja atraktiivsemaks igapäevaseks kasutamiseks.

Sooja ja kutsuva atmosfääri loomiseks võib dekoratiivsed välituled mähida puude ümber, riputada pergolale või asetada kõnniteede äärde.

Kuidas paigaldada välituled?

Pärast eelistatud valgustite valimist saate hõlpsasti paigaldada dekoratiivse välisvalgustuse, kasutades allpool toodud näpunäiteid:

  • Määrake paelatulede kinnituspunktid, näiteks puud, postid või hooned, kuhu võite need kinnitada. Tuled tuleks kinnitada konksude või klambritega.
  • Laternate või muude rippuvate valgustite kinnitamiseks pergolade, terrassikatuste või muude sobivate konstruktsioonide külge saab kasutada konksusid või kette.
  • Veenduge, et tuled on õigesti paigutatud ja paigutatud, et saavutada soovitud välimus.

Kuidas ma saan kaitsta oma välisvalgustust?

Ilmastikukaitse kasutamine on üks fantastilisi strateegiaid, mida kasutatakse teie aiatulede kaitsmiseks. Teie tuled on kaitstud niiskuse ja ebasoodsate ilmastikuolude eest ilmakaitsekilpidega. Teie välisvalgustid võivad olla kaitstud ka kastidega, mida nimetatakse valguskilbiks ja mida saab kasutada ka teatava nurga alt tuleva valguse fokuseerimiseks. Valguskilbid võivad aidata leevendada liiga eredat valgustust ühes piirkonnas, lisaks sellele, et kaitsta teie kalleid välitingimustes kasutatavaid valgustusseadmeid.

Te saate osta teisi tuled saadaval Kulina, nagu näiteks väljas laternad, väljas laualambid ja palju muud. Vaadake seda siin.