Õue päikeselambid

13 items total
Kohtvalgusti aeda SUNLIGHT 37 cm, hall, Eva Solo
69,30 €
ES571372
Latern päikesepaneeliga 30 cm, must, Eva Solo
99,95 € –10 %
89,10 €
ES571316
Latern päikesepaneeliga 43 cm, must, Eva Solo
169,95 € –20 %
135,50 €
ES571317

Välitingimustes kasutatavad päikesevalgustid - päikesepaistelised tuled, mis valgustavad teie välisruumi

Millised on LED päikeseenergial töötavate välisvalgustite kasutamise eelised?

Nagu näete meie veebisaidil, pakume palju madala valgusdioodiga (LED) päikesevalgusteid, kuna neil on mitmeid eeliseid, millest mõned on loetletud allpool.

LED päikeseenergial töötavad valgustid kasutavad elektrienergia tootmiseks päikeseenergiat, mis vähendab sõltuvust tavapärastest energiaallikatest. Need on ka keskkonnasõbralikud ja energiatõhusad. Nad vähendavad pikas perspektiivis kulusid, kuna ei vaja elektriarveid ja vajavad vähe hooldust. Neil on ka pikem eluiga ja nad pakuvad selget, kontsentreeritud valgustust, mis parandab välisvalgustuse turvalisust ja ohutust. Neid saab hõlpsasti paigutada kõikjale õues, sest need ei vaja elektriühendust ja neid on lihtne paigaldada. Vähendades süsinikdioksiidi heitkoguseid ja soodustades taastuvenergia kasutamist, aitavad LED päikesepõhised välisvalgustid tagada jätkusuutliku tuleviku.

Need välitingimustes kasutatavad päikesevalgustid koguvad päeval päikeseenergiat ja kasutavad seda öösel valguse toitmiseks. Seetõttu sobivad need ideaalselt teie õuealade kaunistamiseks.

Nad on keskkonnasõbralikud ja praktiline lahendus välisvalgustuseks, sest nad on iseseisvad ja ei vaja elektrikaablit ega ühendust vooluallikaga.

Välitingimustes kasutatavaid päikesevalgusteid saab kasutada ka mitmete muude õues toimuvate tegevuste puhul, näiteks telkimisel, matkamisel või tagahoovis toimuvatel kogunemistel.

Kas päikesevalgustid vajavad otsest päikesevalgust?

Päikesepaneelid töötavad kõige paremini otsese päikesevalguse käes, kuid nad toimivad ka pilvistel päevadel ja isegi osalises varjus. Elektri loomiseks vajalikud footonid on olemas nii otseses kui ka kaudses päikesevalguses, mis võimaldab päikesepaneeliga välisvalgustuse toimimist ka siis, kui otsest päikesevalgust ei ole.

Kui soovite oma aiasisustustesse midagi uut lisada, võite osta ka välilaternaid, laualampide ja aialampide tooteid.