Õuesoojendid

2 items total
Väliküttekeha HEATUP, Eva Solo
499,95 € –21 %
391 €
ES571135
Väliküttekeha kate HEATUP, Eva Solo
39,95 € –29 %
28 €
ES571141

Õueküttekehad - teie võti mõnusate ja kutsuvate õuealade loomiseks

Mis on väliküttekeha?

Elektrilised terrassikütteseadmed on suurepärane võimalus lisada soojust oma terrassile või aeda. Vajadus tagada soojus kogu külmade kuude vältel muutub üha olulisemaks, kuna toiduvalmistamine ja söögitegemine õues muutub üha populaarsemaks.

Teie vabaõhuüritused on võimalikud ainult soojematel kuudel, kui puudub kuumus. Seepärast on väga oluline, et elektrilised terrassiküttekehad pakuksid turvaliselt ja tõhusalt soojust. Elektrilised terrassikütteseadmed tuntud kaubamärgilt Eva Solo on saadaval mitmesugustes stiilides aadressil Kulina ning neid võib paigaldada, riputada või paigaldada sobivale terrassi- või terrassialale.

Tutvu ka meie teiste toodetega Kulina, nagu näiteks lõkkekolded ja küttepuude riiulid.

Milliseid väliskütteseadmeid on saadaval aadressil Kulina?

Veebilehel Kulina pakume erinevaid nii seinale paigaldatavaid kui ka vabalt seisvaid kütteseadmeid, mis on kaks peamist kategooriat.

Parim soojusjaotus kõige rohkem kasutatavate ruumide jaoks on võimalik saavutada seinale paigaldatud terrassikütteseadmetega. Ärge unustage, et valige välisseina küttekeha, millel on mugav tõmbekraan, et seda sisse lülitada, kui paigaldate selle kõrgemale.

Siiski ei pea teie elektriline väliskütteseade olema kinnitatud seina külge. Teised tüübid kinnitatakse stendidele, nii et neid saab vajaduse korral ümber paigutada; need elektrilised aiasoojendid on eriti kasulikud, kui soovite kasutada erinevaid välitingimusi ja ei soovi igal pool püsivat paigaldust.

Kas välistingimustes kasutatavaid kütteseadmeid võib kasutada ka siseruumides?

Ohutusküsimuste tõttu ei ole väliskütteseadmed siseruumides kasutamiseks sobivad. Neil puudub siseruumides kasutamiseks vajalik funktsionaalsus, sest nad on loodud avatud keskkondade jaoks.

Välisõhu kütteseadmete kasutamine siseruumides võib põhjustada ventilatsiooniprobleeme, sest need eraldavad süsinikmonooksiidi ja muid põlemise kõrvalsaadusi, mis võivad koguneda väikestes ruumides ja olla ohtlikud inimese tervisele. Kasutage ainult siseruumides kasutamiseks mõeldud kütteseadmeid ja järgige tootja juhiseid, et tagada ohutus ja nõuetele vastavus.