põlled

8 items total
Põll SODAHL, oliiviroheline, Bitz
19,80 €
BITZ12314
Grillimispõll 98 cm, kangas ja nahk, Eva Solo
89,10 €
ES571113
Grillimispõll, linane, Höfats
44 € –9 %
39,95 €
HO030201
Köögipõll ORGANIC 70 X 180 cm, hall, BITZ
19,80 €
BITZ12312
Laste põll JUNGLE, Zwilling
23,21 € –5 %
Laste põll JUNGLE, Zwilling
Veebis laos (1 pcs)
22 €
ZW13304000
Põll SODAHL, kreemjas, Bitz
Põll SODAHL, kreemjas, Bitz
Veebis laos (>5 pcs)
19,80 €
BITZ12315
Põll 70 x 85 cm, punased triibud, Staub
25 €
ST40501351

Köögi põll - teie parim köögi riietus

Köögi põll , mida kantakse riiete peal, kaitseb neid mustuse ja plekkide eest, mis võivad tekkida toiduvalmistamise, küpsetamise, grillimise, praadimise või muude kulinaarsete tegevuste ajal. Erinevatele vajadustele ja maitsele sobivate esiliinide jaoks on saadaval mitmesugused kujundused, materjalid ja suurused.

Veebilehel Kulina oleme hoolikalt välja valinud erakordsed esikud sellistelt tuntud kaubamärkidelt nagu Bitz, Eva Solo, ja Nicolas Vahé. Mõnel põllul on reguleeritavad kaelarihmad, mõnel seotakse vöökoha tagaosa kinni, mõnel on taskud, et hoida käepärast vajalikke köögitarvikud või muid esemeid, ja mõnel on isegi aas teerätikjaoks.

Kui otsite veel rohkem stiilseid köögitekstiile, vaadake kindlasti ka meie ahjukindaid, teerätikuid ja lauatekstiile.

Miks on põll kasutamine köögis hädavajalik?

Mitmel põhjusel on köögis põll kandmine hädavajalik näiteks järgmistel põhjustel:

 • Rõivaste kaitse: Üks põllpeamisi eesmärke on kaitsta riideid lekete, plekkide ja muude räpaste eest, mis võivad tekkida toiduvalmistamise ja toiduvalmistamise ajal. põllkandes saate aidata hoida oma riided puhtana ja vabana toiduplekkidest ja muudest probleemidest.
 • Hügieen: põll aitab säilitada hügieeni köögis, hoides toiduosakesed, rasva ja muud saasteained teie riietelt eemal. Kui töötate sageli toiduga või töötate professionaalses köögis, on see äärmiselt oluline.
 • Ohutus: Lisaks rõivaste kaitsmisele ja puhtuse säilitamisele võib põll pakkuda täiendavat kaitset kuumade vedelike ja muude võimalike ohtude eest köögis. See on eriti oluline, kui töötate kuuma õli, keeva vee või muude potentsiaalselt ohtlike ainetega, mis võivad põhjustada põletusi või muid kahjustusi.
 • Mugavus: Viimaks, kui kannate köögis töötades põll , võib see suurendada teie mugavust, kuna see hoiab teid kuivana ja jahedana. Paljud põlled koosnevad hingavast ja kergest riidest, mis aitavad teil ka pikemaajalisel köögis töötamisel jahedana ja mugavalt püsida.
 • Stiil: Eriti siis, kui valmistate õhtusöögi ajal toitu jooksvalt.

Millised on hea Põll grillimiseksomadused?

Kui otsite täiuslikku põll mida võite kanda oma grillipidudel või kinkida oma pere või sõbra grillmeistrile, siis veenduge, et põll on järgmised omadused:

 • Kaitse: Hea Põll grillimiseks peaks tagama kandjale piisava kaitse kuumuse, leekide ja pritsmete eest. See peaks olema valmistatud tulekindlast materjalist, mis peab vastu kõrgetele temperatuuridele ja takistab põletusi.

 • Vastupidavus: Hea Põll grillimiseks peaks olema valmistatud vastupidavast materjalist, mis peab vastu regulaarsele kasutamisele ja pesemisele. Otsige raskest puuvillast, kangast või nahast valmistatud esiliine.

 • Mugavus: Hea Põll grillimiseks peaks olema mugav kanda pikema aja jooksul. Otsige põll , mis on reguleeritav ja millel on mugav kaelarihm ja vöökohad.

 • Taskud: Hea Põll grillimiseks peaks olema taskutega, et hoida grillimisvahendeid või muid esemeid, mida võite toiduvalmistamise ajal vajada. Otsige põll , millel on mitu erineva suurusega taskut.

 • Stiil: Hea Põll grillimiseks peaks olema stiilne ja peegeldama teie isiklikku maitset. Otsi põll , mis vastab sinu stiilile ja isiksusele, olgu see siis klassikaline, traditsiooniline välimus või midagi moodsamat ja trendikamat.

 • Lihtne puhastada: Hea Põll grillimiseks peaks olema pärast kasutamist hõlpsasti puhastatav. Otsige põll , mida saab masinpesu ja kuivatada või mida saab niiske lapiga puhtaks pühkida.