pajakindad

6 items total
Pajalapid FLIP, 2 tk komplektis, helehall, silikoon, Blomus BM64069
Pajalapp FLIP, 2 tk komplektis, beež, silikoon, Blomus
37,40 €
BM64068
Pajalapp GAMMA, 2 tk komplektis, 22 x 22 cm, hall, Rosendahl RSD21425

Ahjukindad - kaitske oma käsi ja küpsetage kindlalt, kasutades meie ahjukindaid

Ahjukindad on teatud tüüpi kaitsekindad, mis on mõeldud kandmiseks toiduvalmistamise või küpsetamise ajal. Need on tavaliselt valmistatud kuumakindlast materjalist, näiteks silikoonist, neopreenist või tugevast kangast, mis peab vastu kõrgetele temperatuuridele.

Ahjukindaid kasutatakse käte ja sõrmede kaitsmiseks põletuste eest, kui käideldakse kuuma köögi- või küpsetusvahenditega või toiduainetega, mis on äsja ahjust, grillist või pliidist välja võetud. Need on tavaliselt konstrueeritud libisemiskindla haardega või tekstuuriga, mis aitab vältida esemete libisemist kasutaja käest.

Stiilsete ahjukinnaste hulgas, mis on saadaval aadressil Kulina, leiate ka eri suuruses ja materjalist potikindaid.

Mis on potikandjad ja milleks neid kasutatakse?

Potikandjad on toiduvalmistamise abivahendid, mida kasutatakse käte kaitsmiseks kuumade pottide ja pannide eest. Need on tavaliselt valmistatud kuumakindlast materjalist, näiteks silikoonist või puuvillast, ja on mõeldud kasutamiseks kuumade serveerimis- ja toiduvalmistamispannide käepidemetena, ilma et need põhjustaksid käe põletusi.

Kui kuumad potid, pannid ja taldrikud võetakse ahjust või pliidilt välja või kantakse lauale serveerimiseks, kasutatakse nende käsitsemiseks potikandjaid. Neid kasutatakse ka kaitseks tööpindade ja muude pindade kuumakahjustuste eest, kui neile pannakse kuumad toidunõud.

Potikandjaid on saadaval eri kujuga ja suurusega, alates väikestest ruudukujulistest või ristkülikukujulistest padjadest kuni suuremate käteteni, mis katavad kogu käe ja randme.

Ahjukindad sobivad kõige paremini ahjust väljuvate kuumade roogade käsitsemiseks, samas kui potikindad sobivad paremini kuumade pottide ja pannide käsitsemiseks pliidil või kuumade roogade lauale kandmisel. Võite kasutada neid ka potiplaatidena, et kaitsta oma köögiplaate või lauaplaate. Põletuste või vigastuste vältimiseks on oluline kasutada tööülesandele vastavaid kaitsevahendeid.

Miks on ahjukindad elegantses köögis olulised?

Ahjukindad on hädavajalikud igas köögis, isegi elegantses köögis, sest lisaks sellele, et need aitavad teil kaitsta oma käsi ja randmeid kuumuse eest, kui võtate kuumad esemed ahjust välja, on need sageli silmapiiril (köögiplaadil või köögisaarel) ja väga sageli kasutate neid, et serveerida roogasid lauale, kui külalised istuvad ümberringi.

Peenlaslikus köögis, kus esitlus ja tähelepanu detailidele on ülioluline, on see eriti oluline, sest soovite tagada, et teie toit oleks kaunilt esitletud, ilma et tekiks oht, et te ennast ära põletate või roogi välja valate.

Stiilses köögis näitab ahjukindade kasutamine teatavat professionaalsust ja tähelepanu detailidele. See näitab teie pühendumust pakkuda oma külalistele või klientidele suurepärast teenindust ja seda, et te järgite kuumade toitude käitlemisel nõutavaid ohutusprotseduure.

Muud köögitekstiilid stiilseks seadistamiseks, nagu köögipõlled või teerätikud, on samuti saadaval veebilehel Kulina.