REVOL Arborescence Kollektsioon

9 items total
Söögikauss ARBORESCENCE 19 cm, must, REVOL
37,50 €
RV648298
Söögikauss ARBORESCENCE 24 cm, elevandiluu valge, REVOL RV648288
Söögikauss ARBORESCENCE 24 cm, must, REVOL
42 €
RV648289
Söögikauss ARBORESCENCE 24 cm, pipar, REVOL
43 €
RV648290
Söögitaldrik ARBORESCENCE 26,5 cm, hall, REVOL
39 € –17 %
32 €
RV648345
Söögitaldrik ARBORESCENCE 28 cm, pipar, REVOL
46 €
RV648281
Söögitaldrik LICORICE ARBORESCENCE, REVOL
45 €
RV648344
Sügav taldrik ARBORESCENCE 19 cm, pipar, REVOL
33 € –15 %
28 €
RV648299

Tutvustame kollektsiooni REVOL Arborescence, mis on hämmastav segu kunstist ja funktsionaalsusest, mis tõstab teie söögikogemust. See kollektsioon, mis on valmistatud täpsuse ja kirega, pakub laia valikut suurepäraseid portselanitükke, mis kindlasti jätavad teie külalistele püsiva mulje.

Avastage loovuse maailm REVOL Arborescence kollektsiooniga. Alates elegantsetest õhtusöögitaldrikutest kuni õrnade serveerimistaldrikuteni on iga ese tunnistus Revoli pühendumusest käsitööle ja disainile. Olenemata sellest, kas korraldate ametliku õhtusöögi või juhusliku brunchi, need portselanist aarded lisavad igale sündmusele elegantsuse.

Arborescence'i kollektsioon ei tähenda ainult esteetikat, vaid ka vastupidavust. Revoli portselan on tuntud oma tugevuse ja vastupidavuse poolest, mistõttu sobib see igapäevaseks kasutamiseks. Need esemed on mikrolaineahju- ja nõudepesumasinakindlad ning vastupidavad purunemisele, mis tagab, et need peavad teie köögis kaua vastu.

Kollektsiooni Arborescence üks silmapaistvamaid omadusi on selle ainulaadne disain, mis on inspireeritud looduse ilust. Iga selle kollektsiooni eset kaunistavad keerulised puuokste motiivid ja orgaanilised kujundid, mis toovad teie söögilauale vihjeid loodusest. See on ideaalne valik neile, kes hindavad kunsti ja funktsionaalsuse harmooniat.

Olenemata sellest, kas olete professionaalne kokk, kes soovib avaldada muljet oma nõudlikule kliendile või kodukokk, kes on uhke esitluse üle, pakub REVOL Arborescence'i kollektsioon mitmekülgset lõuendit teie kulinaarsete loomingu jaoks. Need portselanist esemed ei ole mitte ainult ilusad, vaid ka praktilised, mis muudab need väärtuslikuks täienduseks igale köögile.

Kokkuvõttes on REVOL Arborescence'i kollektsioon tunnistus kunstnikust, vastupidavusest ja funktsionaalsusest, mille poolest Revol on tuntud. Tõstke oma söögikogemust ja tehke avaldus nende peen portselanist esemetega, mis on inspireeritud looduse ilust. Olgu tegemist erilise sündmuse või igapäevase söögitegemisega, see kollektsioon katab teid stiilselt ja graatsiliselt.