REVOL FROISSÉS Kollektsioon

5 items total
Ramekin FROISSÉS 170 ml, valge, REVOL
Sticker
10 € –23 %
7,65 €
RV644823
Espressotass FROISSÉS 80 ml, satiinmust, portselan, REVOL
Sticker
11,90 €
RV001640
Kohvilusikas, portselan, REVOL
Sticker
3,19 € –20 %
2,55 €
RV638826
Kohvilusikas, portselan, REVOL
Sticker
Kohvilusikas, portselan, REVOL
Veebis laos (>5 pcs)
3,40 €
RV638850
Serveerimiskauss FROISSÉS 250 ml, satiinmust, REVOL
Sticker
12,75 €
RV646217

Tere tulemast REVOL FROISSÉSi võluvasse maailma, kus kunsti ja funktsionaalsus kohtuvad täiuslikus harmoonias. See kollektsioon pakub mitmekülgset valikut portselanist esemeid, mis kindlasti määratlevad teie söögikogemuse uuesti.

FROISSÉS-kollektsioonist leiate laia valiku sööginõusid ja serveerimistooteid. Iga ese on tunnistus REVOLi vankumatust pühendumusest käsitöö ja disaini suhtes. Olenemata sellest, kas korraldate intiimse õhtusöögi või suurejoonelise peo, need esemed tõstavad vaevata teie lauakatet.

FROISSÉS kollektsiooni tõeliselt eristab selle erakordne vastupidavus. Need esemed on valmistatud kõrgekvaliteedilisest portselanist, mis peab vastu igapäevase kasutamise nõudmistele. Need ei ole mitte ainult mikrolaineahju- ja nõudepesumasinakindlad, vaid ka vastupidavad lõhenemisele ja pragudele, tagades pikaealisuse, ilma et stiili osas kompromisse tehtaks.

FROISSÉS kollektsiooni disain on veetlev segu veidrusest ja rafineerimisest. Inspireerituna pabertasside kortsunud välimusest, lisavad need esemed mängulisust teie lauakatmisele. Nende ainulaadne tekstuur ja erksad värvid muudavad need silmapaistvaks valikuks nii juhuslikele koosviibimistele kui ka ametlikele üritustele.

Olenemata sellest, kas olete professionaalne kokk, kes soovib oma külalistele muljet avaldada, või kodukokk, kes hindab esteetilisust ja praktilisust, pakub REVOL FROISSÉS kollektsioon ideaalset lõuendit teie kulinaarsete loomingu jaoks. Need portselanist esemed ei ole mitte ainult visuaalselt uimastavad, vaid ka väga funktsionaalsed, mis teeb neist teie köögi olulise täienduse.

Kokkuvõttes on REVOL FROISSÉS kollektsioon kunstnikutöö, vastupidavuse ja praktilisuse tähistamine. Tõstke oma söögikogemusi ja andke endast märku nende peen portselanist esemetega, mis ühendavad vaevata vormi ja funktsiooni. Ükskõik, kas tegemist on igapäevase söögi või erilise sündmusega, see kollektsioon lisab teie lauale veetleva võlu.