Mittenakkuv pann CONCEPT 20 cm, roostevaba teras, WOLL
Code: WL520NCRelated products
Product detailed description
Oluline! Toiduvalmistamine toiduvalmistamisvahenditega WOLL on nagu kunst, mida õigesti tehes saate parimad osad. Seetõttu lugege palun nende nõuetekohase kasutamise kohta WOLL juhiseid, mis asuvad käesoleva kirjelduse lõpus. ↓↓↓
WOLL brändi Saksamaalt pärit Concept roostevabad mittekleepuvad pannid on valmistatud kvaliteetsest 18/10 roostevabast terasest, millel on kapseldatud võileivapõhi ja laiendatud servad, et hõlbustada valamist ilma tilkumiseta. Neid saab kasutada kõikidel pliiditüüpidel , sealhulgas induktsioonpliidil , ja ka küpsetamiseks ahjus kuni 200 °C.
Concept pannid on valmistatud kaasaegses atraktiivses disainis ja neil on sünteetilised käepidemed, mis istuvad väga hästi käes. Tänu Šveitsi tehnoloogiaga valmistatud kolmekihilisele kleepumisvastasele ILAG Ultimate pinnale sobivad need õrnade toitude valmistamiseks ja vähese rasvasisaldusega praadimiseks. ILAG on populaarne oma suurepäraste mittekleepuvate omaduste, kriimustuskindluse ja PFOA puudumise tõttu. Pannidel on 10-aastane garantii põhja tasasusele ja 2-aastane garantii mittekleepuvale pinnale.
Concept sarja pannid
- Vähese rasvasisaldusega praadimiseks ja toiduvalmistamiseks
- ILAG Ultimate mittekleepuv pind - Šveitsi tehnoloogia
- Valmistatud roostevabast terasest 18/10
- 5 mm laiune kapsli võileivahoidja põhi
- Sobib igat tüüpi kuumuse jaoks, ideaalne induktsioonile
- Ergonoomiline käepide on valmistatud kuumakindlast plastikust
- Varustatud auguga riputamiseks
- Saab kasutada küpsetamiseks ahjus kuni 200 °C juures
- Pikendatud ääred puhtaks, tilkumisvabaks valamiseks
- Lihtne puhastada, nõudepesumasinas pestav
- Kaubamärgi logo panni esiküljel
WOLL-i nõude õige kasutamise juhised
WOLL-Profi-Gussi nõud kuumenevad väga kiiresti, seetõttu on praadimisel oluline järgida õiget temperatuuri.
Kui praadite või küpsetate rasval või õlil, kuumutage WOLL-Profi-Gussi nõud korralikult:
- Kuumutage tühja WOLL-Profi-Gussi nõud lühikese aja jooksul kõrgeimal tasemel. Kvaliteetne põhi soojeneb väga kiiresti ja ühtlaselt.
- Keerake aeglaselt soovitud temperatuurile ja lisage rasv või õli ning küpsetusaineid.
- Tehke katse keedukannuga: et teada saada, kas rasv või õli on õigel temperatuuril, hoidke puidust keedukannu kuiva käepideme rasva sees. Kui selle ümber tekivad väikesed mullid, on rasv piisavalt kuum. Rasvast ei tohiks alustada suitsetamist, sest siis hakkab see põlema.
WOLL-Profi-Guss toidunõud sobivad tänu oma kõrgekvaliteedilisele mittekleepuvale pinnale suurepäraselt ka näiteks liha ilma rasvata küpsetamiseks:
- Kui praadite liha ilma rasvata, kuumutage oma WOLL-Profi-Guss toidunõud umbes 2 1⁄2 minutit kõrgeimal seadistusel. Kontrollige, kas pann on korralikult kuumutatud: tilgutage märja sõrmega paar tilka vett pannile - kui tilgad "tantsivad" põhjas, on pannil õige temperatuur; kui need kaovad kohe, on WOLL-Profi-Guss juba liiga kuum.
- Nüüd saate vähendada soojuskoormust umbes kolmandiku võrra.
- Liha peab enne toiduvalmistamist olema toatemperatuuril.
- Nüüd asetage liha WOLL-Profi-Gussi nõusse - liha kleepub esmalt kergelt külge.
- Kui see altpoolt veidi lahti läheb, keerake seda ümber ja praadige seda teiselt poolt.
- Seejärel küpsetage või küpsetage liha, kuni see saavutab soovitud küpsusastme. Verine: liha ei avalda vajutamisel vastupanu; keskmiselt küps: kerge vastupanu; küps: liha paindub vaevu, kui seda vajutada.
- Laske lihal pärast küpsetamist 90 °C juures umbes 5 minutit ahjus puhata.
Additional parameters
| Category: | Titaanist praepannid |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.75 kg |
| EAN: | 4054359003614 |
| Värv: | Hõbe |
| Materjal: | Roostevaba teras |
| Suurus: | 20 cm |
| Tk komplektis: | 1 ks |
| Toote tüüp: | Universaalpann |
| Kollektsioon: | WOLL Concept |
| Omadused: | Ahjukindel, Nõudepesumasinas pestav, Induktsioonikindel, Ilma PFOA-ta |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Tootja: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maksimaalne ahjutemperatuur °C: | 200 |
| Garantii (aastat): | 2 |
| Mittenakkuv: | Mittenakkuv kattekiht |
| Brändi päritolu: | Saksamaa |
| Kaalukategooria: | Kerge (0–1,2 kg) |
| Käepideme materjal: | Plastikust käepide |
| Tootjariik: | Saksamaa |
| Pinnaviimistlus: | Titaankate |
| Soojusjuhtivus: | Järkjärguline soojenemine (2 - 4 min) |
| Pliidi tüüp: | Kõik tüübid |
| Panni kuju: | Ümmargune |
Be the first who will post an article to this item!