Röster Severin

4 items total
Röster AT 2621 42 cm, hõbedane, Severin
74,99 € –5 %
70,99 €
SEVEAT2621
Röster AT 2510 Inox, Severin
Röster AT 2510 Inox, Severin
Veebis laos (5 pcs)
49 €
SEVEAT2510
Röster AT 2590, Severin
Röster AT 2590, Severin
Veebis laos (>5 pcs)
47,50 €
SEVEAT2590
Röster AUTOMATIC AT 2589, Severin
37,60 €
SEVEAT2589

Tõsta oma hommikusöögi mäng Severini röstritega. Meie röstrite kollektsioon on loodud selleks, et muuta teie hommikune rutiin sujuvamaks, pakkudes mugavust, stiili ja erakordset röstimisvõimsust.

Severini röstrid ei ole ainult funktsionaalsed, vaid ka visuaalselt nauditavad. Moodsa ja elegantse disainiga toastrid lisavad elegantsi igale köögi sisustusele. Need on midagi enamat kui lihtsalt seadmed; need on väljapaistvad esemed.

Severini röstrite keskmes on kiirus ja tõhusus. Me mõistame, et kiire hommik nõuab kiiret röstimist, ja meie röstrid täidavad just seda. Tänu võimsatele kütteelementidele on teie röstsai hetkega valmis.

Ohutus on esmatähtis ja Severini röstrid on varustatud mitmesuguste turvaelementidega. Alates automaatsetest väljalülitusmehhanismidest kuni jaheda puutega välispiireteni saate neid röstrid kasutada kindlalt ja rahulikult.

Kohandamine on võtmetähtsusega ja Severini röstrid pakuvad muutuvaid pruunistamisseadistusi. Ükskõik, kas soovite oma röstsaia kergelt kuldset või täiesti krõbedat, saate pruunistamistaset hõlpsasti oma maitse järgi reguleerida.

Puhastamine on paljude Severini röstrite eemaldatavate purukooreplaatide abil imelihtne. Jätke hüvasti räpaste töölaudadega ja nautige puhast ja segadusteta kööki.

Olenemata sellest, kas vajate kahe viiluga toastrit oma hubase hommikusöögi jaoks või nelja viiluga toastrit perekondlike koosviibimiste jaoks, Severinil on teie vajadustele vastavaid valikuid. Valige oma majapidamisele sobiv suurus ja alustage oma päeva õigesti.

Severini röstrid on midagi enamat kui lihtsalt leivatoastrid; need on osa teie igapäevasest rutiinist. Tutvuge meie valikuga juba täna ja kogege Severini mugavust ja stiili oma köögis.