Seinalambid

19 items total
Seinalamp EDGE messing, Hübsch
129 €
HU990708
Seinalamp HALO 25 cm, merevaigukollane, Hübsch
149 €
HU991203
LED Seinakaunistus JOB-BLOW MOUTH 47 cm, Seletti
280 €
SLT13100
LED Seinakaunistus JOB-BLOW TONGUE 58 cm, Seletti
291 €
SLT13101
LED Seinakaunistus RAINBOW 51 cm, Seletti
290 €
SLT13018
LED Seinakaunistus SANTA-SATAN 52 cm, Seletti
390 €
SLT13006
Seinalamp BIRD LOOKING LEFT 33 cm, must, Seletti
168 €
SLT14737
Seinalamp HEART 32 cm, valge, Seletti
176 €
SLT09925
Seinalamp MONKEY HANGING LEFT HAND 76,5 cm, valge, Seletti SLT14881
Seinalamp MONKEY HANGING RIGHT HAND 65 cm, valge, Seletti SLT14879

Seinalambid - stiilne ja funktsionaalne lisa teie kodule

Mis on seinalambid?

Seinavalgustid on valgustid, mis kinnitatakse seinale valgustamiseks. Sageli on need aktsent-, üld- või dekoratiivvalgustuseks. Meie seinalambid on saadaval mitmesugustes kujundustes, mis sobivad teie sisekujundusega ning on stiilne viis valguse ja meeleolu loomiseks teie kodu mis tahes piirkonnas.

Kuhu ma saan paigaldada seinalambi?

Seinavalgustid saab paigaldada erinevatesse kohtadesse, et tagada nii esteetiline kui ka praktiline valgustus. Need sobivad hästi eluruumidesse ja magamistubadesse, kus neid saab paigutada lugemisnurkade kohale, voodiservale või diivanite mõlemale poole, et pakkuda kontsentreeritud töövalgustust ja luua hubane atmosfäär.

Lisaks sellele on seinalambid praktilised ka koridoride ja sissepääsude jaoks, kus nad pakuvad luksust. Neid saab paigutada sissepääsu juurde või koridoride seintele, et luua soe ja külalislahke õhkkond, mis jätab külastajatele hea mulje. Et saada soovitud stiili, võite ka katsetada, kuhu paigutada oma seinalambid.

Mida arvestada seinavalgusti ostmisel?

Enne kui mõtlete, millist tüüpi seinalampi lisate oma ostukorvi, on oluline kõigepealt otsustada, miks te ostate seinavalgusti. See sõltub peamiselt sellest, millist seinalampi te vajate, samuti teie vajadustest, disainist ja sisekujunduslikest eesmärkidest. Värvikavad on kunstiline seinavaip, mis võib muuta ruumi, kutsuda esile emotsioone, luua meeleolu ja parandada üldist esteetikat. Värvide valik ja nende kombinatsioonid võivad luua ruumis harmooniat, kontrasti või fookuspunkte. Kui olete oma konkreetsed nõuded kindlaks määranud, on oluline kaaluda seinalambi stiili, suurust ja valgustuse tüüpi.

Millist valgust valida? Soe või jahe?3

Soe valgus loob hubase ja kutsuva õhkkonna. See kipub olema kollaka varjundiga nagu küünlavalgus või traditsioonilised hõõglambid. Sooja valgust kasutatakse tavaliselt elutubades, magamistubades ja söögitubades, kus soovitakse lõõgastavat ja intiimset atmosfääri.

Teisalt kiirgab jahe valgus heledamat ja sinakasvalget tooni. See jäljendab loomulikku päevavalgust ja seda seostatakse sageli energilisema ja keskendunuma keskkonnaga. Jahedat valgust kasutatakse tavaliselt kontorites, köökides, tööülesannetega ruumides või kõikjal, kus on vaja head nähtavust ja keskendumist.

Vaadake kindlasti ka meie teisi valgustid, sealhulgas laevalgustid ja laualambid.