Praepann SP32 32 cm, induktsioon, väljas küpsetamiseks, sepistatud teras, Petromax
Code: PET701287100-päevane tagastusProbleemivaba, tasuta pealekorjega
Saadame samal päevalTelli enne 12.00
50 000+ tootearvustustMeie klientidelt
Keskkonnasõbralik pakend0% plastikut
Product detailed description
Peamised eelised:
- jaotab soojust ideaalselt
- sobib igat tüüpi pliitidele ja lahtistele tulekahjudele
- toit ei põle
Täiendav teave:
- ülemine läbimõõt: 32 cm
- põhja läbimõõt: 25 cm
- kõrgus koos käepidemega: 15 cm
Additional parameters
| Category: | Terasest praepannid |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 2 kg |
| EAN: | 4250435701287 |
| Värv: | Must |
| Materjal: | Teras |
| Suurus: | 32 cm |
| Tk komplektis: | 1 ks |
| Toote tüüp: | Universaalpann |
| Omadused: | Ahjukindel, Induktsioonikindel, Ilma PFOA-ta, PTFE-vaba, Sobilik kasutamiseks lahtisel tulel |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Tootja: | Petromax |
| Margin-category: | A |
| Maksimaalne ahjutemperatuur °C: | 250 |
| Garantii (aastat): | 2 |
| Mittenakkuv: | Mittenakkuv pärast õliga määrimist |
| Brändi päritolu: | Saksamaa |
| Kaalukategooria: | Raske (2–3 kg) |
| Käepideme materjal: | Metallist käepide |
| Tootjariik: | Saksamaa |
| Pinnaviimistlus: | Ilma kattekihita |
| Soojusjuhtivus: | Aeglane soojenemine (4 - 6 min) |
| Pliidi tüüp: | Kõik tüübid |
| Panni kuju: | Ümmargune |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!