Sinine kollektsioon Revol

7 items total
Espressotass NO.W 80 ml, sinine, REVOL
25 €
RV654629
Koorekann NO.W 100 ml, sinine glasuur, REVOL
16 €
RV655083
Kruus NO.W 200 ml, sinine, REVOL
18 €
RV654632
Magustoidutaldrik EQUINOX 21,5 cm, taevasinine, REVOL
31 €
RV649496
Magustoidutaldrik EQUINOXE 24 cm, sinine, REVOL
33 €
RV650432
Söögitaldrik EQUINOXE 26 cm, sinine, Revol
38 € –7 %
35 €
RV650423
Serveerimistaldrik EQUINOXE 32,5 x 15 cm, taevasinine, REVOL RV649568

Sinise värviga Revol portselanist on elegantse ja rafineeritud elegantse olemus. See lummav kollektsioon täiustab vaevata teie söögikogemust, muutes selle teie lauanõudeansambli väljapaistvaks täienduseks.

Iga Revol'i sinise värvi portselanitükk on hoolikalt valmistatud, et vastata kõrgeimatele kvaliteedi- ja käsitöönormidele. See kohustus tagab, et teie kollektsioon ei näe mitte ainult peen välja, vaid peab ka vastu aja katsumusele, muutudes teie söögitraditsioonide hinnatud osaks.

Selle kollektsiooni rahulik sinine toon õhkab rahulikkust ja stiilsust. Olenemata sellest, kas korraldate pidulikku õhtusööki või naudite juhuslikku sööki, sinine Revol portselan loob oma ajatu võlu meeldejäävate söögihetkede jaoks.

See kollektsioon pakub mitmekülgset valikut, alates söögitaldrikutest ja pastakaussidest kuni teetasside ja taldrikuteni. Segage ja sobitage, et luua isikupärane söögikomplekt, mis peegeldab teie unikaalset maitset, või valige kooskõlastatud komplektid harmoonilise välimuse saavutamiseks.

Revol sinise värvi portselanitaldriku puhastamine ja hooldamine on vaevata. Siledat, plekikindlat pinda on lihtne puhastada, tagades, et teie lauanõud jäävad ka regulaarsel kasutamisel laitmatuks.

Olete kogenud meelelahutaja, kes soovib oma külalistele muljet avaldada, või keegi, kes hindab peent käsitööd, on sinine Revol portselan kaasaegne ja mitmekülgne valik. Selle laitmatu disain, vastupidavus ja rahustav esteetika muudavad selle teie söögikollektsiooni oluliseks täienduseks.