Spiraliseerijad

7 items total
Spiraliseerija GOOD GRIPS 9 cm, roheline, plastik, OXO
19,80 € –6 %
18,60 €
OXO11151300
Elektriline spiraliseerija CULT X, WMF
93,40 €
WM0416480011
Spiraliseerija DUO COMPACT, Joseph Joseph
14 €
JS20134
Spiraliseerija SPIRO 20158, sinine, Joseph Joseph
26 €
JS20158
Spiraliseerija SPIRO, Joseph Joseph
26 €
JS20105
Spiraliseerija SPIROGO 20133, Joseph Joseph
15 €
JS20133

Spiraalimasinad - muutke oma köögiviljad ja puuviljad nuudliteks

Mida teeb köögiviljaspiraalizer?

Spiraalsed köögiviljaviilutajad on kulinaarsed tööriistad, mille abil saab luua köögiviljadest, näiteks suvikõrvitsatest, kartulitest, kurkidest, porganditest, õuntest, pastinaagidest ja peedist, keelekujulisi niite.

Mõnede köögikombainide või segistite juurde kuuluvad ka spiraalimasinate lisaseadmed või tarvikud.

Milliseid köögivilju saab spiraalida?

Enamikku köögivilju, mis säilitavad viilutatult oma kuju, saab spiraalselt lõigata. Spiraalimasinat saab kasutada porgandite ja suvikõrvitsate, aga ka muude juurviljade, paprika, šalottsibulate, sibulate, peedi, naeris ja kartulite puhul.

Enne spiraliseerija kasutamist võite köögiviljadelt koorijaga naha eemaldada, kuid paljudel juhtudel ei ole see vajalik.

Kas köögiviljaspiraalid on seda väärt?

Absoluutselt. Köögiviljaspiraalidel on mitmeid eeliseid, mis muudavad need investeeringu väärtuseks. Järgmised põhjused on mõned neist:

  • Suurepärane alternatiiv tavalisele pastale - spiraalimasin võimaldab teil muuta praktiliselt iga köögivilja või puuvilja nuudliteks, nii et see on ideaalne, kui soovite süsivesikuid vähendada. Neid "nuudleid" võib süüa värskelt või praetud kujul. Kõige populaarsemad pastasegud on porgandid, kollane kõrvits ja suvikõrvits.
  • Kena viis suurendada oma köögiviljade tarbimist - Kas vajad julgustust, et süüa rohkem köögivilju? See võiks olla lõbusam spiraalimasinaga. Te leiate kindlasti, et peedi, kapsa, paprika, bataadi ja muude köögiviljade ribade närimine on nauditavam
  • Suurepärane lastele - Köögiviljaspiraalid on suurepärased, kui soovite julgustada lapsi köögis aitama ja rohkem köögivilju sööma. Spiraliseri kasutamine on ohutu ja sel viisil valmistatud köögiviljad kaovad taldrikutelt palju kiiremini!

Milliseid retsepte saab valmistada köögiviljaspiraaliga?

Suvikõrvits on üks köögivilju, mida inimesed kõige sagedamini spiraalidesse keeravad, kuid on veel palju teisi roogi, mida saate oma spiraalizeriga valmistada; mõned neist on allpool esile toodud:

  • Soojad maguskartulinuudlid, kapsas ja läätsed
  • Suvikõrvits Alfredo
  • Röstitud ürdiga spiraalköögiviljad
  • Pesto köögiviljapasta
  • Suvikõrvitsanuudlite caprese
  • Spiraalitud maguskartuli munapesad
  • Coleslaw

ja palju muud!

Samuti võite tutvuda meie köögirebijate ja mandoliinilõikurite kollektsiooniga ning kui teil on vaja töödelda suuremat kogust toitu, võite vaadata ka meie elektriliste toiduhakkurite ja purustite pakkumist.