supilusikad

14 items total
Jaapani lusikas 15 cm, matt must, MIJ
9 €
MIJC7960
Jaapani lusikas 15 cm, valge, MIJ
9 €
MIJC7962
Jaapani lusikas 17,5 cm, valge, MIJ
11 €
MIJC7961
Jaapani lusikas BLACK MATT 17,5 cm, must, MIJ
11 €
MIJC7959
Lusikas SHINO BLUE 12 cm, MIJ
4,39 € –8 %
Lusikas SHINO BLUE 12 cm, MIJ
Veebis laos (>5 pcs)
4 €
MIJC2855
Supilusikas DINNER, Zwilling
Supilusikas DINNER, Zwilling
Veebis laos (1 pcs)
13 €
ZW7041801
Supilusikas GREENWICH, Zwilling
17 €
ZW7033801
Supilusikas MACHINE COLLECTION 19,5 cm, Seletti
18 €
SLT10957
Supilusikas MAXIME, hall, Blomus
16,40 €
BM64125
Supilusikas MAXIME, soe hall, Blomus
16,40 €
BM64124
Supilusikas STELLA, matt roostevaba teras, Blomus
12,40 €
BM63825
Supilusikas STELLA, must, Blomus
12,40 €
BM64196
Tapase lusikas BLACK SPECKLE 12 cm, MIJ
4,39 € –8 %
4 €
MIJC2850

Lusikad - lusikad, mida iga laud vajab

Mis on supilusikatäied?

Lusikad on söögiriistad, mida kasutatakse nii toidu serveerimiseks kui ka tarbimiseks. Need on mõeldud üldiseks kasutamiseks söögilauas ja on suuremad kui teelusikad, kuid väiksemad kui serveerimislusikad.

Lusikas on tavaliselt roostevabast terasest, portselanist või terasest valmistatud lusikas, millel on madal kühvel või kauss pika käepidemega. Lusikatäit kasutatakse suppide, teravilja, hautiste, karri ja muude vedelate või poolvedelate toitude söömiseks.

Lusikad on vajalik ese igas köögis või söögikohas, seepärast oleme kogunud kokku parimad Kulina tuntud tootjatelt nagu Blomus, MIJ, ja ZWILLING.

Terminit "supilusikatäis" kasutatakse ka toiduvalmistamise mahuühikuna, mida kasutatakse sageli kokaraamatutes ja retseptides. Sellisel kujul kasutatakse kõige sagedamini lühendit tbsp. või Tbsp. ja see on täpselt 15 ml.

Millised on söögilusikatüübid?

On olemas mitut tüüpi supilusikat, sealhulgas:

  • Standardne supilusikatäis: Seda lusikat kasutatakse nii söömiseks kui ka serveerimiseks
  • Supilusikas: Võrreldes tavalise supilusikason selle supilusikaskauss sügavam ja ümaram. See on mõeldud suppide, hautiste ja muude vedelate põhjatoitude tarbimiseks.
  • Magustoidulusikas: See lusikas on väiksem kui tavaline supilusikasja seda kasutatakse magustoitude ja puuviljade tarbimiseks.
  • Serveerimislusikas: Selline supilusikas on suurem kui tavaline supilusikas ja seda kasutatakse söögi serveerimiseks lauas (riis, kartul, terad, köögiviljad).

Mis vahe on teelusikas ja supilusikatäie vahel?

Suurus on peamine erinevus teelusikas ja supilusika vahel. Võrreldes supilusikatega näevad teelusikad väiksemad välja ja neil on kitsam kauss või kühvel. Neid kasutatakse sageli tee või kohvi segamiseks pärast suhkru lisamist, samuti magustoitude või kookide söömiseks. Mõlemat tüüpi lusikaid saab kasutada ka vürtside ja muude koostisosade mõõtmiseks. teelusikas kasutatakse väiksemate koguste mõõtmiseks või lisamiseks ja see on väiksem kui supilusikatäis. Nende mahu vahe on enam-vähem kolmekordne, nii et kui supilusikatäis on 10 g jahu, siis on teelusikas mahutab 3, samas kui supilusikatäis mahutab 15 g vett või piima, siis teelusikas mahutab 5 g.

Üldiselt määrab see, millist sööki te serveerite või sööte, millist supilusikatäit kasutate. Peenema söögikogemuse saamiseks saate osta meie söögitarvete kollektsioonist, mis sisaldab söögiriistade, klaaside ja söögiriistade komplekti jne.