Liha viilutamisnuga IKON 12 cm, Wüsthof

Code: WU498612
Brand: WÜSTHOF
176 €
Veebis laos (1 pcs)

Ikon spikerdusnuga on väike, kerge ja mitmekülgne nuga, millel on peenike tera ja keskmise teravusega tera. Sobib liha vürtsitamiseks ja valmistamiseks, puu- ja köögiviljade koorimiseks, viilutamiseks, puhastamiseks või kaunistamiseks.

Detailed information

Product detailed description

Ikon spikerdusnuga on väike, kerge ja mitmekülgne nuga, millel on peenike tera ja keskmise teravusega tera. Sobib liha vürtsitamiseks ja valmistamiseks, puu- ja köögiviljade koorimiseks, viilutamiseks, puhastamiseks või kaunistamiseks.

Ikon seeria

 • Solingenis valmistatud tippkvaliteediga sepistatud luksuslikud noad
 • Kaunis käepide on valmistatud valitud granadilli puidust
 • Ergonoomiline, meeldiva puudutusega, kolme neetiga
 • Roostevabast terasest aplikatsioon koos logoga käepideme kannal
 • Iga nuga on ainulaadne, täiuslikult tasakaalustatud
 • Parim saksa legeeritud teras X50CrMoV15, mida kasutatakse
 • Erakordne tera, mida on lihtne hooldada
 • Kõvadus 58 HRC Rockwelli skaala
 • Täpne käsitsi lihvimine ja poleerimine täiusliku serva saavutamiseks
 • Range pidev kvaliteedikontroll, laseriga kontrollitud tera
 • Lühendatud kaitse kuju võimaldab kogu tera kasutamist ja lihtsamat teritamist
 • Sujuv üleminek furnituuri ja käepideme vahel
 • Imikute õmblusteta hügieeniline kinnitamine
 • Noad ei ole nõudepesumasinas pestavad
 • Laiendatud garantii tootmis- ja materjalivigade suhtes 15 aastaks

WÜSTHOF kaubamärk on lisanud oma tootevalikusse luksusliku sarja Ikon noad, mis on sepistatud ühest tükist legeeritud roostevaba noaterasest X50CrMoV15. Need on täiesti tasakaalustatud noad, millel on täiuslik tera. Ikon nugade erakordne teravus tagatakse terade täpse käsitsi lihvimise ja lõpliku poleerimise abil. Tera kvaliteet on kõrge ja, mis on oluline, kergesti taastatav.

Ikon nugade puidust kolmekandiline käepide, mis on valmistatud Aafrika granadilli puidust, püüab silmad esmapilgul. Selle dünaamiline kuju ei jäta ühtegi kokka külmaks. Käepide vastab täielikult ergonoomika nõuetele, samas kui esteetilisest vaatepunktist ühendab see täiuslikult kaasaegse disaini ja elegantse struktuuri, mida tuntakse ka Mosambiigi eebenpuu nime all.

WÜSTHOF, need on tippkvaliteediga noad, mis on valmistatud suure hoolega kuni viimase detailini. Täpselt nii, nagu Solingeni noadelt oodatakse.

Kasutatud tehnoloogiad ja materjalid

WÜSTHOF nugade tootmiseks kasutatakse kvaliteetset Saksa terast X50CrMoV15, milles on ligikaudu 0,5 protsenti süsinikku ning kroomi, molübdeeni ja vanaadiumi legeerivate elementidena. Tänu lisatud kroomile on see korrosioonikindel, mis on kööginugade puhul soovitav.

Terasribast moodustatakse teraslindid, mis sepistatakse stantsimisseadmes. Neid karastatakse 15 minutit 1070 °C juures ja jahutatakse seejärel kiiresti 60 °C-ni kahe minutiga. Järgnev karastamine (materjali aeglane kuumutamine temperatuurini 200 °C 45 minuti jooksul) vabastab tera sisepingetest ja stabiliseerib selle martensiitstruktuuri. See annab terale optimaalse nõutava 58° Rockwell'i kõvaduse ja suurema sitkuse.

Stabiilne tera ja täiuslik tera geomeetria tagavad erakordse lõikejõudluse ja täpse kontrolli lõikamisel. Terav nurk annab veelgi rohkem teravust, mis muudab lõikamise nauditavamaks. Tänu kiilukujulisele lõikele tungib nuga vaevata toidu sisse.

Kaitse on integreeritud tera osaks ühest terastükist. Tagab õige kaalujaotuse ning tagab täpse ja ohutu noa juhtimise. Ikon nugade kaitsel olevad kinnitused lähevad sujuvalt üle ricasso ülemisse ossa, mis tagab veelgi mugavama haarde.

Ergonoomiline käepide on valmistatud Aafrika granadilli puidust. See on väga vastupidav ja kõva puit, mille tihedus on suurem kui eebenipuul. Tänu oma kõrgele vaigusisaldusele on see suhteliselt tundmatu niiskuse suhtes, kuid ei sobi nõudepesumasinas pesemiseks. Ikon nugade puidust terad on kolme neetiga kindlalt kinnitatud varre külge. Üksikute osade täiuslik sidumine takistab sademe ja bakterite kinnijäämist.

Noa teritamine WÜSTHOF

Iga nuga tuleb aeg-ajalt teritada, kuna see muutub pärast pikaajalist kasutamist tuhmiks. Tera hooldamiseks ja elavdamiseks kasutatakse kroomitud lihvkive ning nugade teritamiseks soovitame terituskivisidkpTxtId2662. Vähem kogenud inimestele pakume ka lihtsama kasutusega lihvimismasinaid. Lihtsalt ajage nuga paar korda ettevaatlikult läbi lihvimissoonte ja tera taastub.

Ed. Wüsthof Dreizackwerk KG asutati Solingenis juba 1814. aastal ja 200 aasta jooksul on Wüsthofi perekonna seitse põlvkonda olnud selle eest vastutavad. See on üks maailma kõige arenenumaid, kõrgelt automatiseeritud tootmisprotsesse. Näiteks kasutatakse nugade tootmiseks ligi 40 etapis 100 robotit.

Tänapäeval müüakse WÜSTHOF nuge enam kui 80 riigis üle maailma. Tänu kõrgekvaliteediliste materjalide ja kaasaegse arvutiga juhitava tehnoloogia kasutamisele on neid mugav kasutada ja toitu valmistada. Kulinaarne nauding iseenesest.

Additional parameters

Category: Lihanoad
Warranty: 2 years
Weight: 0.15 kg
Värv: Pruun
Materjal: Roostevaba teras
Tera pikkus: 12 cm
Suurus: 12 cm
Toote tüüp: Eriotsarbelised noad
Kollektsioon: WÜSTHOF Ikon
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: