Madal pott DIAMOND LITE PRO 22 x 22 cm, titaan, WOLL

Code: WL10222DLP
Sale Sticker
Brand: WOLL
124 € –30 %
Madal pott DIAMOND LITE PRO 22 x 22 cm, titaan, WOLL
124 € –30 % 86,40 €
Veebis laos (5 pcs)

Tippkvaliteediga Diamond Lite PRO mittekleepuvad nõud , mis on professionaalide väärilised, rõõmustavad kõiki, kellele meeldib kvaliteet ja hea toiduvalmistamine. Tänu spetsiaalsele mittekleepuvale pinnale sobivad Saksa brändi WOLL roostevabast terasest käepidemetega vastupidavad titaanist potid ideaalselt tervislikuks ja energiasäästlikuks toiduvalmistamiseks ja vähese või üldse mitte rasvaga praadimiseks.

Detailed information

Product detailed description

Tippkvaliteediga Diamond Lite PRO mittekleepuvad nõud , mis on professionaalide väärilised, rõõmustavad kõiki, kellele meeldib kvaliteet ja hea toiduvalmistamine. Tänu spetsiaalsele mittekleepuvale pinnale sobivad Saksa brändi WOLL roostevabast terasest käepidemetega vastupidavad titaanist potid ideaalselt tervislikuks ja energiasäästlikuks toiduvalmistamiseks ja vähese või üldse mitte rasvaga praadimiseks.

Diamond Lite toidunõude eeliseks on väga kiire soojusülekanne ja äärmiselt vastupidav, teemantkattega kahekordselt karastatud mittekleepuv pind. Pottidel on väga head mittekleepuvad omadused ja nad on ka väga kriimustuskindlad. Neid on lihtne puhastada ja nad taluvad kergesti nõudepesumasinas pesemist või näiteks metallist köögitarvete kasutamist.

Matist roostevabast terasest käepidemetega elegantne disain ei ole mitte ainult ilus vaadata, vaid ka väga praktiline. Ergonoomiliste käepidemete kandev osa on valatud söögiriistade sisse. Need moodustavad ühtse terviku, mis tagab kindla kinnituse. Kasutatav roostevaba teras on kergesti puhastatav, hügieeniline, löögi- ja toiduhapete suhtes vastupidav ning sobib eriti hästi ahjus küpsetamiseks. Tänu kõrgele töökvaliteedile ja materjalide vastupidavusele sobivad Diamond Lite PRO potid nii amatööridele kui ka professionaalsetele kokkadele.

Diamond Lite PRO seeria

 • Tippkvaliteediga toidunõud igapäevaseks ja professionaalseks kasutamiseks, patenteeritud tootmine
 • Käsitsi valatud, ühes tükis, et tagada suurem mehaaniline ja kuumakindlus
 • Ühendab käsitööoskuse ja uuenduslikud tehnoloogiad
 • Vastupidav, mõõtmete poolest stabiilne, sobib tänu oma kvaliteedile professionaalsetele kokkadele
 • Vastupidavad roostevabast terasest käepidemed ergonoomilise disainiga, sobivad ahjus küpsetamiseks
 • Eriti vastupidav mittekleepuv pind tervislikuks, rasvavabaks toiduvalmistamiseks
 • Topeltkarastatud, kriimustuskindel, valmistatud ilma PFOA-ta
 • Tänu kõrgele pinnakindlusele saab kasutada isegi metallist köögitarbeid
 • Talub temperatuuri kuni 300 °C, sobib ka praadimiseks kõrgetel temperatuuridel
 • Äärmiselt kiire soojusülekanne kogu pinnal
 • Umbes 6 mm paksune põhi, mis sobib kõikidele soojusallikatele, välja arvatud induktsioonile
 • Säästab kuni 1/3 energiat võrreldes traditsiooniliste roostevabast terasest köögitarvikutega
 • Tugevdatud servad parema löögikindluse tagamiseks
 • Kujundatud lihtsaks valamiseks ilma tilkumiseta
 • Väga kergesti puhastatav, nõudepesumasinas pestav

WOLL professionaalsed valutooted on esmaklassilise kvaliteedi sünonüüm. Sellel on kauakestvad mittekleepuvad pinnad, maitsekas disain ja parimad võimalikud toiduvalmistamise tulemused.

Kasutatud tehnoloogiad ja materjalid

WOLL professionaalsed valutooted esindavad tooteid "Made in Germany", mis on valmistatud kõrgeima kvaliteediga. Seda jälgitakse pidevalt ka tootmisprotsessi ajal. WOLL kasutatavad tehnoloogiad on samuti keskkonnasõbralikud ja madala süsinikdioksiidiheitega. Kõik WOLL kõrgekvaliteedilisest kultiveeritud alumiiniumisulamist valmistatud nõud valatakse käsitsi, mis eristab neid tavapärasest anonüümsest tehasetootmisest. Aeglane käsitsi valamine takistab õhutaskute tekkimist, mis vähendavad materjali kvaliteeti.

Saadud alumiiniumvalule kantakse veel mitu kihti, et suurendada sööginõude mittekleepuvust ja vastupidavust. Enne seda on selle pind aga mitu korda liivapritsitud. Järgmises etapis karestatakse panni või poti korpus titaaniosakestega ja põletatakse plasmadüüsiga äärmuslikel temperatuuridel üle 20 000 °C. Nõud on seega mõõtmete poolest stabiilsed ja vastupidavad mehaanilistele kahjustustele. Teine kiht kaitseb materjali korrosiooni eest, samas kui kolmas kiht tagab suurepärased antiadhesiivsed omadused. Viimane pealmine karastatud kiht on mittekleepuv, kahekordselt karastatud, kasutades teemantosakesi, mis on kõige kõvem mineraal planeedil. Oma erakordsete omaduste tõttu on see kaitstud tootmissaladusega.

Tänu spetsiaalsele tootmisprotsessile peab kvaliteetne mittekleepuv pind vastu nõudepesumasinas pesemisele või isegi metallist köögitööriistade kasutamisele. (Pikema kasutusaja tagamiseks soovitame siiski kasutada õrnemaid puidust või silikoonist nõusid.) WOLL spetsiaalselt karastatud mittekleepuv pind on tõestatud, et see on tervislik vähese või üldse mitte rasvaga toiduvalmistamiseks. See on ohutu ja PFOA-vaba. Saadud toidud on nii vitamiinirikkad. Tänu oma kuumakindlusele kuni 300 °C sobib see mitte ainult õrnade toitude, vaid ka kõrgetel temperatuuridel praadimiseks. Diamond Lite PRO toidunõud taluvad väga hästi ka temperatuurišokke ja neid saab isegi kiiresti kuumutada ilma rasva kasutamata. Tänu selle suurepärasele mittekleepuvale omadusele on seda väga lihtne puhastada.

Additional parameters

Category: Haudepotid
Warranty: 2 years
Weight: 2 kg
Materjal: Titaan
Suurus: 22 cm
Toote tüüp: Haudenõu
Kollektsioon: WOLL Diamond Lite PRO
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: