Mittenakkuv pann DIAMOND LITE 24 cm, titaan, WOLL
Code: WL524DPSRelated products
Product detailed description
Oluline! WOLL nõudega kokkamine on nagu kunst, mis õige protsessi korral tasub end parimate tulemustega. Seetõttu lugege WOLL-i juhiseid nende õigeks kasutamiseks, mille leiate selle kirjelduse lõpust. ↓↓↓
Saksamaa kaubamärgi WOLL tipptasemel Diamond Lite titaanist mittenakkuvad pannid sobivad tänu spetsiaalsele mittenakkuvale pinnale ideaalselt tervislikuks ja energiasäästlikuks praadimiseks ilma rasvata või minimaalse rasvakogusega. Topeltkarastatud teemantpinnaga pind on väga heade mittekleepuvate omadustega ja väga kriimustuskindel. Pannid on kergesti puhastatavad ja taluvad hõlpsasti nõudepesumasinas pesemist või näiteks metallist kööginõudega töötamist.
Lisaks äärmiselt vastupidavale mittekleepuvale pinnale hindate väga kiiret soojusülekannet kogu panni pinnal, mille tagavad spetsiaalne 6-kihiline materjal ja kvaliteetselt töödeldud põhi. Teine eelis on võimalus küpsetada ahjus kuni 250 °C. Pannid on kasutatavad kõikidel kütteviisidel, välja arvatud induktsioonpaneelidel.
Diamond Lite pannid on varustatud ergonoomiliste käepidemetega, mis on valmistatud vastupidavast sünteetilisest materjalist. Nende toetav osa on valatud pannile. Need moodustavad ühtse terviku, mis tagab kindla kinnituse. Käepideme otsas olev auk võimaldab riputada tööpinna kohal.
WOLL professionaalsed valatud tooted on nüüd sünonüüm tippkvaliteedile. Sellel on kauakestvad mittekleepuvad pinnad, maitsekas disain ja parimad võimalikud toiduvalmistamise tulemused.
Diamond Lite seeria
- Premium titaanist toiduvalmistamisvahendid tervislikuks, rasvavabaks toiduvalmistamiseks, patenteeritud tootmine
- Käsitsi valatud, ühes tükis, et tagada suurem mehaaniline ja kuumakindlus
- Ühendab käsitööoskuse ja uuenduslikud tehnoloogiad
- Vastupidav, mõõtmete poolest stabiilne, sobib tänu oma kvaliteedile professionaalsetele kokkadele
- Fikseeritud ergonoomilised käepidemed, mis on valmistatud kuumakindlast sünteetilisest materjalist
- Saab küpsetada ahjus kuni 250 °C juures
- Eriti vastupidav mittekleepuv pind tervislikuks, rasvavabaks toiduvalmistamiseks
- Topeltkarastatud, kriimustuskindel, valmistatud ilma PFOA-ta
- Tänu kõrgele pinnakindlusele saab kasutada ka metalli köögitarvikud
- Sobib õrnade toitude valmistamiseks ja praadimiseks kõrgel temperatuuril
- Väga kiire soojusülekanne kogu pinnal
- Säästab kuni 1/3 energiat võrreldes traditsiooniliste roostevabast terasest pannidega
- Umbes 8 mm paksune põhi, mis sobib kõikidele kütteviisidele, välja arvatud induktsioonküttele
- Tugevdatud servad parema löögikindluse tagamiseks
- Kujundatud lihtsaks valamiseks ilma tilkumiseta
- Nõusid on väga lihtne puhastada, nõudepesumasinas pestavad
Kasutatud tehnoloogiad ja materjalid
WOLL professionaalsed valatud tooted esindavad tooteid "Made in Germany", mis on valmistatud kõrgeima kvaliteediga. Seda jälgitakse pidevalt ka tootmisprotsessi ajal. WOLLi kasutatavad tehnoloogiad on lisaks keskkonnasõbralikud ja madala süsinikdioksiidi heitkogusega. Kõik WOLLi kõrgekvaliteedilisest terasest valatud nõud on valatud käsitsi, mis eristab neid tavalisest anonüümsest tehasetoodangust. Aeglane käsitsi valamine takistab õhutaskute tekkimist, mis vähendavad materjali kvaliteeti.
Saadud alumiiniumvalule kantakse veel mitu kihti, et suurendada sööginõude mittekleepuvust ja vastupidavust. Enne seda on selle pind aga mitu korda liivapritsitud. Järgmises etapis karestatakse panni või poti korpus titaaniosakestega ja põletatakse plasmadüüsiga äärmuslikel temperatuuridel üle 20 000 °C. Nõud on seega mõõtmete poolest stabiilsed ja vastupidavad mehaanilistele kahjustustele. Teine kiht kaitseb materjali korrosiooni eest, samas kui kolmas kiht tagab suurepärased antiadhesiivsed omadused. Viimane pealmine karastatud kiht on mittekleepuv, kahekordselt karastatud, kasutades teemantosakesi, mis on kõige kõvem mineraal planeedil. Oma erakordsete omaduste tõttu on see kaitstud tootmissaladusega.
Kõrge kvaliteediga mittekleepuv pind peab spetsiaalse tootmisprotsessi tõttu vastu ka nõudepesumasinas pesemisele või isegi metallist kööginõude kasutamisele. (Oma nõude pikema eluea tagamiseks soovitame siiski kasutada õrnemaid puidust või silikoonist tööriistu.) WOLLi spetsiaalselt karastatud mittekleepuv pind on osutunud tõhusaks tervislikuks toiduvalmistamiseks väikese koguse rasvaga või ilma selleta. See on ohutu ja PFOA-vaba. Saadud toidud on nii vitamiinirikkad. Tänu oma kuumakindlusele kuni 250 °C sobib see mitte ainult õrnade toitude, vaid ka kõrgetel temperatuuridel praadimiseks. Diamond Lite'i toidunõud taluvad väga hästi ka temperatuurišokke ja neid saab isegi kiiresti kuumutada ilma rasva kasutamata. Tänu oma suurepärasele mittekleepuvale omadusele on nõud väga hõlpsasti puhastatavad.
WOLLi professionaalsete valatud toodete kasutusjuhend
WOLL-Profi-Gussi toidunõud kuumenevad väga kiiresti, seega on oluline, et praadimisel hoitakse õiget temperatuuri.
Rasvas või õlis praadimisel või küpsetamisel kuumutage WOLL-Profi-Guss toidunõud põhjalikult:
- Kuumutage tühja WOLL-Profi-Guss lühiajaliselt kõrgeimale seadistusele. Kvaliteetne põhi soojeneb väga kiiresti ja ühtlaselt.
- Keerake aeglaselt soovitud temperatuurile ja lisage rasv või õli ning küpsetusaineid.
- Tehke katse keedukannuga: et teada saada, kas rasv või õli on õigel temperatuuril, hoidke puidust keedukannu kuiva käepideme rasva sees. Kui selle ümber tekivad väikesed mullid, on rasv piisavalt kuum. Rasvast ei tohiks alustada suitsetamist, sest siis hakkab see põlema.
WOLL-Profi-Guss kööginõud sobivad tänu kõrge kvaliteediga mittekleepuvale pinnale suurepäraselt ka näiteks rasvata liha valmistamiseks:
- Rasvata liha praadimisel kuumutage oma WOLL-Profi-Guss kööginõusid umbes 2 1⁄2 minutit kõrgeimal tasemel. Kontrollige, kas pann on õigesti kuumutatud: tilgutage niisutatud sõrmega paar tilka vett kööginõusse - kui tilgad põhjas "tantsivad", on pannil õige temperatuur, kui need kohe kaovad, on WOLL-Profi-Guss kööginõu juba liiga kuum.
- Nüüd saate vähendada soojuskoormust umbes kolmandiku võrra.
- Liha peab enne toiduvalmistamist olema toatemperatuuril.
- Nüüd asetage liha WOLL-Profi-Guss tassi - liha jääb alguses veidi kinni.
- Kui see altpoolt veidi lahti läheb, keerake seda ümber ja praadige seda teiselt poolt.
- Seejärel küpsetage või küpsetage liha, kuni see saavutab soovitud küpsusastme. Verine: liha ei avalda vajutamisel vastupanu; keskmiselt küps: kerge vastupanu; küps: liha paindub vaevu, kui seda vajutada.
- Laske lihal pärast küpsetamist 90 °C juures umbes 5 minutit ahjus puhata.
Additional parameters
| Category: | Titaanist praepannid |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.99 kg |
| EAN: | 4032525524095 |
| Värv: | Hall |
| Materjal: | Titaan |
| Suurus: | 24 cm |
| Tk komplektis: | 1 ks |
| Toote tüüp: | Universaalpann |
| Kollektsioon: | WOLL Diamond Lite |
| Omadused: | Ahjukindel, Nõudepesumasinas pestav, Ilma PFOA-ta |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Tootja: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maksimaalne ahjutemperatuur °C: | 250 |
| Garantii (aastat): | 2 |
| Mittenakkuv: | Mittenakkuv kattekiht |
| Brändi päritolu: | Saksamaa |
| Kaalukategooria: | Kerge (0–1,2 kg) |
| Käepideme materjal: | Plastikust käepide |
| Tootjariik: | Saksamaa |
| Pinnaviimistlus: | Titaankate |
| Soojusjuhtivus: | Järkjärguline soojenemine (2 - 4 min) |
| Pliidi tüüp: | Kõik peale induktsiooni |
| Panni kuju: | Ümmargune |
KULINA | Woll Diamond Lite
Be the first who will post an article to this item!