WMF Barista

7 items total
Espressotass koos alustassiga BARISTA, 2 tk komplektis, valge, WMF WM695939440
Kohvitass BARISTA, 2 tk komplektis, valge, WMF
31 €
WM695959440
Koore- ja suhkrutoosi komplekt BARISTA, valge, WMF
59,90 € –11 %
53 €
WM695899440
Meepurk BARISTA, WMF
Meepurk BARISTA, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
53,10 €
WM0636646040
Suhkrudosaator BARISTA, WMF
Suhkrudosaator BARISTA, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
36,40 €
WM0636616040

WMF Barista kollektsioonist leiavad kohvisõbrad täiusliku kombinatsiooni stiilsusest ja funktsionaalsusest. See erakordne kollektsioon võtab iga tassi kohvi ja muudab selle stiilseks ja nauditavaks elamuseks, millest te ei taha ilma jääda.

WMF Barista kollektsioon pakub erinevaid elegantseid tassi ja klaase, mis on kõik läbimõeldult disainitud, et suurendada teie kohvivalmistamise naudingut. Ükskõik, kas eelistate peenikesi, kergelt väljavenitatud servaga tasse, et nautida viimastki tilka kreemjas vahtu, või läbimõeldud ergonoomikat, mis tagab mugava käepidemega tassi, see kollektsioon on teile igati sobiv.

Barista kollektsiooni eristab esmaklassiliste materjalide kasutamine, mis tagavad täieliku maitsete neutraalsuse. Võite kindel olla, et teie kohv maitseb nii rikkalikult ja puhtalt, nagu peab, ilma et materjal, millest teie tass on valmistatud, segaks teid.

WMF Barista kollektsiooni hämmastav stiil lisab teie kohvipausile elegantsi. Need tassid ja klaasid ei ole tänu särava hõbeda, kauni keraamika ja kõrgekvaliteedilise klaasiga mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka erilised esemed, mis tõstavad teie kohvijoomise kogemust.

Olenemata sellest, kas olete kohvisõber või soovite lihtsalt oma igapäevast kohvi nautida, WMF Barista kollektsioon pakub erinevaid võimalusi, mis sobivad teie maitsele ja stiilile. Espressoarmastajatest kuni latte nautivate inimesteni leiate täiusliku anuma oma kohvi jaoks.

Investeeri Barista kollektsiooni juba täna ja vii oma kohvipaus järgmisele tasemele. Kogege stiili ja funktsionaalsuse täiuslikku kombinatsiooni, mida WMF Barista toob teie kohvihetkedesse. Tutvu meie veebipoega ja avasta võimalusi oma kohvielamuse täiustamiseks.