WMF Fächer

2 items total

Tõsta oma söögikogemust WMF Fächer kollektsiooniga, mis ühendab endas klassikalise, barokk- ja art déco stiili, et luua uimastavaid söögiriistu, mis kindlasti muljet avaldavad. Fächeri muster on ajatu elegantsi kehastus ja selle ajalugu ulatub peaaegu sajandi taha, mil see oli algselt valmistatud traditsioonilisest hõbedast.

Tänapäeval naasevad Fächer söögiriistad võidukalt eksklusiivse Cromargan protect® viimistlusega, mis mitte ainult ei säilita nende klassikalist võlu, vaid tagab ka erakordse vastupidavuse kriimustustele ja igapäevase kasutuse käigus tekkivatele kulumistele. Fächer söögiriistad jäävad seega minimaalse hooldusega täiuslikus seisukorras.

Iga WMF Fächeri kollektsiooni ese on valmistatud oskusliku täpsuse ja hoolega. Näiteks tagab laualusika ergonoomiline disain mugava haarde, mis sobib ideaalselt igasse kätte. See on tunnistus käsitööoskusest ja oskusteabest, mis on teinud WMF-i söögiriistade maailmas kuulsaks.

Et muuta teie elu veelgi mugavamaks, on Fächer söögiriistad nõudepesumasinas pestavad, mis võimaldab pärast sööki kiiresti ja lihtsalt puhastada. Hüvasti käsipesuga ja tere tulemast rohkem aega söögitegemisele.

Investeeri WMF Fächer kollektsiooni juba täna ja too oma söögilauale ajatu elegants. Kogege WMF Fächer söögiriistade ilu, vastupidavust ja kasutusmugavust. Tutvuge meie veebipoega ja avastage võimalusi, kuidas oma söögihetki kaunistada.