Wokipann DIAMOND PRO XR LOGIC 28 cm, kaanega, eemaldatava käepidemega, WOLL
Code: WL11028PLCILProduct detailed description
Oluline! Toiduvalmistamine toiduvalmistamisvahenditega WOLL on nagu kunst, mida õigesti tehes saate parimad osad. Seetõttu lugege palun nende nõuetekohase kasutamise kohta WOLL juhiseid, mis asuvad käesoleva kirjelduse lõpus. ↓↓↓
Wokipann Diamond XR Pro Logic pann läbimõõduga 28 cm eriti vastupidava viiekihilise mittenakkuva pinnaga, mis on teemantkarastatud. Topeltkarastatud pind on kriimustuskindel ja valmistatud ilma PFOA-ta. See esmaklassiline kleepumisvastase kattega kööginõu on ideaalne tervislikuks toiduvalmistamiseks ilma rasva kasutamata.
Nõude korpus on valmistatud karastatud alumiiniumisulamist, mis võimaldab kiiresti koguda ja jaotada soojust kogu pinnal. See on valatud ühes tükis, mis muudab selle väga vastupidavaks mehaanilistele ja termilistele kahjustustele. See on vastupidav ja mõõtmete poolest stabiilne, sobib tänu kõrgele kvaliteedile nii professionaalsetele kui ka amatöörkokkadele. Pinna väga kõrge vastupidavus võimaldab kasutada metalltööriistu.
Termiliselt isoleeritud ergonoomiline roostevabast terasest käepide on eemaldatav ja säästab ruumi hoiustamise ajal. Wok-pannil on ka täisroostevabast terasest poti kaas roostevabast terasest käepide. 8 mm paksune ferromagnetilisest terasest põhi on spetsiaalselt valmistatudWOLL . Tugevdatud panni servad tagavad parema löögikindluse.
Diamond XR Pro Logic pliidiplaadid sobivad igat tüüpi pliitidele, sealhulgas induktsioonpliitidele, ja neid saab kasutada ka ahjus kuni 250 °C ( ilma käepidemeta). Väga kergesti puhastatav ja nõudepesumasinas pestav.
Spetsifikatsioonid:
- Läbimõõt: 28 cm
- Kõrgus: 10 cm
WOLL-i kööginõude õige kasutamise juhised
WOLL-Profi-Gussi nõud kuumenevad väga kiiresti, seetõttu on praadimisel oluline järgida õiget temperatuuri.
Kui praadite või küpsetate rasval või õlil, kuumutage WOLL-Profi-Gussi nõud korralikult:
- Kuumutage tühja WOLL-Profi-Gussi nõud lühikese aja jooksul kõrgeimal tasemel. Kvaliteetne põhi soojeneb väga kiiresti ja ühtlaselt.
- Keerake aeglaselt soovitud temperatuurile ja lisage rasv või õli ning küpsetusaineid.
- Tehke katse keedukannuga: et teada saada, kas rasv või õli on õigel temperatuuril, hoidke puidust keedukannu kuiva käepideme rasva sees. Kui selle ümber tekivad väikesed mullid, on rasv piisavalt kuum. Rasvast ei tohiks alustada suitsetamist, sest siis hakkab see põlema.
WOLL-Profi-Guss toidunõud sobivad tänu oma kõrgekvaliteedilisele mittekleepuvale pinnale suurepäraselt ka näiteks liha ilma rasvata küpsetamiseks:
- Kui praadite liha ilma rasvata, kuumutage oma WOLL-Profi-Guss toidunõud umbes 2 1⁄2 minutit kõrgeimal seadistusel. Kontrollige, kas pann on korralikult kuumutatud: tilgutage märja sõrmega paar tilka vett pannile - kui tilgad "tantsivad" põhjas, on pannil õige temperatuur; kui need kaovad kohe, on WOLL-Profi-Guss juba liiga kuum.
- Nüüd saate vähendada soojuskoormust umbes kolmandiku võrra.
- Liha peab enne toiduvalmistamist olema toatemperatuuril.
- Nüüd asetage liha WOLL-Profi-Gussi nõusse - liha kleepub esmalt kergelt külge.
- Kui see altpoolt veidi lahti läheb, keerake seda ümber ja praadige seda teiselt poolt.
- Seejärel küpsetage või küpsetage liha, kuni see saavutab soovitud küpsusastme. Verine: liha ei avalda vajutamisel vastupanu; keskmiselt küps: kerge vastupanu; küps: liha paindub vaevu, kui seda vajutada.
- Laske lihal pärast küpsetamist 90 °C juures umbes 5 minutit ahjus puhata.
Additional parameters
| Category: | Standardpinnaga wokpannid |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 2.36 kg |
| EAN: | 4054359016102 |
| Värv: | Must |
| Materjal: | Alumiinium |
| Suurus: | 28 cm |
| Tk komplektis: | 1 ks |
| Toote tüüp: | Wok |
| Omadused: | Ahjukindel, Nõudepesumasinas pestav, Induktsioonikindel, Eemaldatav käepide, Ilma PFOA-ta |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Tootja: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maksimaalne ahjutemperatuur °C: | 250 |
| Garantii (aastat): | 2 |
| Mittenakkuv: | Mittenakkuv kattekiht |
| Brändi päritolu: | Saksamaa |
| Kaalukategooria: | Keskmises kaalus (1,2–2 kg) |
| Käepideme materjal: | Metallist käepide |
| Tootjariik: | Saksamaa |
| Pinnaviimistlus: | Mittenakkuv kattekiht |
| Soojusjuhtivus: | Kiire soojenemine (1 - 2 min) |
| Pliidi tüüp: | Kõik tüübid |
| Panni kuju: | Ümmargune |
Be the first who will post an article to this item!