WOLL Titanium Nowo Induction

22 items total
Wokipann TITANIUM NOWO 36 cm, titaan, WOLL
Sticker
154 € –23 %
118 €
WL11361IL

Tutvustame WOLL Titanium Nowo Induction sarja, kus kulinaarne tipptase kohtub tipptasemel tehnoloogiaga. See kööginõudekollektsioon on hoolikalt loodud, et rahuldada kaasaegsete köökide ja toiduvalmistamise entusiastide nõudmisi, kes ootavad vaid parimat.

Titanium Nowo Induction sarja südameks on 8 mm paksune termiline alus, mis on käsitsi valatud täiuslikuks. See tagab optimaalse soojuse jaotumise ja säilitamise, mistõttu need pannid ja potid kuumenevad kiiresti ja jäävad kuumaks ka pärast induktsioonpliidilt eemaldamist. Hüvasti energiakulu ja tere tulemuslikule toiduvalmistamisele.

Titanium Nowo Induktsioonpannude eriline omadus on selle titaanist kõva pinnakate. See esmaklassiline kate ei ole mitte ainult kvaliteetne, vaid ka uskumatult vastupidav ja kauakestev. See on konstrueeritud nii, et see peab vastu teie köögi karmidele nõudele, andes teile vabaduse küpsetada ja praadida, ilma et peaksite muretsema oma kööginõude vastupidavuse pärast.

Üks selle sarja kõige uuenduslikumaid aspekte on pannide eemaldatav käepide. See läbimõeldud disain muudab hoiustamise muretuteks, võimaldades pannid hõlpsasti kapi ja nõudepesumasinasse paigutada. Ja kui teil on vaja, võivad need pannid olla isegi topeltkoogivormid, mis näitab nende mitmekülgsust.

Titanium Nowo Induction kollektsioon pakub laia valikut toidunõudest, mis sobivad teie kulinaarsetele vajadustele. Alates praepannidest ja kastrulitest kuni grillipannude ja rösteriteni on teil iga retsepti jaoks sobiv tööriist. Lisaks vähendab kleepumisvastane pind vajadust liigse õli järele, mis soodustab tervislikumat toiduvalmistamist, ilma et maitse kannataks.

Titanium Nowo Induction köögitarvete puhul on esikohal käsitöö. Iga tükk on hoolikalt käsitsi valatud, et kõrvaldada õhupaisud, tagades kõrgeima kvaliteedi. Tugevdatud serv tagab täiendava löögikindluse ja selle kuju takistab valamise ajal roiskumist.

Need pannid kuumenevad kiiresti ja ühtlaselt ning nende erakordne kuumapidavus tähendab, et saate kuumust toiduvalmistamise ajal vähendada, ilma et tulemus kannataks. Teie toidud püsivad pannil kauem kuumana, mis teeb teise portsjoni valmistamise lihtsaks, isegi ilma mikrolaineahjuta.

Titanium Nowo Induction pannid on märkimisväärse kaaluga, kuid saunapannid ja kandilised praepannid on varustatud valatud abikäepidemega, mis teeb nende tõstmise ja manööverdamise lihtsamaks.

Tänu oma käepidemevabale disainile sobivad need pannid vaevata ahju, valamusse, nõudepesumasinasse ja köögikappi. Nad on korralikult virnastatud, mis on eriti mugav pühendunud Titanium Nowo fännidele.

Kogege ise erinevust ja tõstke oma toiduvalmistamise mängu WOLL Titanium Nowo Induktsioonisarja abil. See on midagi enamat kui lihtsalt toidunõud; see on kulinaarne revolutsioon. Hüvasti tavalisega ja võtke vastu erakordne. Vabastage oma kulinaarne potentsiaal selle erakordse kollektsiooni igas tükis oleva stiili, jõudluse ja innovatsiooni täiusliku sulamiga.