WÜSTHOF Classic Ikon creme

9 items total
Kokanuga CLASSIC IKON 16 cm, kreemjas, Wüsthof
143 €
WU4596016
Kokanuga CLASSIC IKON CREME 20 cm, Wüsthof
165 €
WU4596020
Leivanuga CLASSIC IKON 20 cm, kreemjas, Wüsthof
132 €
WU4166020
Santoku nuga CLASSIC IKON CREME 17 cm, Wüsthof
165 €
WU41760
Steiginuga CLASSIC IKON 12 cm, kreemjas, Wüsthof
106 €
WU40960
Universaalnuga CLASSIC IKON 16 cm, kreemjas, Wüsthof
143 €
WU4506016
Nikerdamisnuga CLASSIC IKON 20 cm, kreemjas, Wüsthof
158 €
WU4506020
Noad CLASSIC IKON CREAME , 3 tk komplektis, Wüsthof
364 €
WU96010
Pihvinugade komplekt 4dílná Classic Ikoon kreem WÜSTHOF WU97160

Wüsthof CLASSIC IKON CREME tootekollektsioon defineerib köögiriistade elegantsuse uuesti. Selles kollektsioonis on esindatud uimastavad noad ja tarvikud, milles on sujuvalt ühendatud täppistehnika ja ajatu, kreemjas valge disain, mis teeb sellest parima valiku nii kodukokkadele kui ka professionaalidele.

CLASSIC IKON CREME kollektsiooni keskmes on selle erakordsed terad, mis on hoolikalt valmistatud kõrge süsinikusisaldusega roostevabast terasest. Need terad on tuntud oma erakordse teravuse ja vastupidavuse poolest, mis tagab nende terade teravuse säilimise ka pärast pikaajalist kasutamist.

CLASSIC IKON CREME kollektsiooni tõeliselt eristavad selle käepidemed, mida ei ole mitte ainult mugav käes hoida, vaid mis on ka visuaalselt silmatorkavad. Kreemjasvalged käepidemed on disainitud graatsilise ja ergonoomilise kontuuriga, mis sobivad loomulikult käe külge, tagades suurepärase tasakaalu ja kontrolli lõikamise, kuubikutega lõikamise ja tükeldamise ajal.

CLASSIC IKON CREME kollektsioonist leiate laia valiku noatüüpe, mis kõik on loodud konkreetsete kulinaarsete ülesannete täitmiseks. Alates mitmekülgsetest kokanugadest kuni täpsete nugadeni rahuldavad need noad teie toiduvalmistamisvajadusi täpselt ja stiilselt.

Lisaks pakub kollektsioon nugade komplekti, mis on varustatud elegantse hoiuplokiga, mis hoiab teie noad korrastatuna ja kergesti kättesaadavana, parandades samal ajal teie köögi esteetikat.

Nagu Wüsthofile omane, on ka CLASSIC IKON CREME noad ehitatud nii, et need peavad vastu igapäevase kasutamise raskustele, tagades oma jõudluse ja pikaealisuse.

Neile, kes otsivad tipptaset nii funktsionaalsuse kui ka ilu poolest, on Wüsthofi CLASSIC IKON CREME kollektsioon parim valik. Tõsta oma kulinaarsed oskused ja köögi sisustus nende peenelt töödeldud nugade abil.

Kokkuvõttes ühendab Wüsthof CLASSIC IKON CREME tootekollektsioon täpset käsitööoskust ja ajatu kreemjasvalge disaini, et pakkuda erakordset köögikogemust. Erakordselt teravate terade, ergonoomiliste käepidemete ja vastupidavusega näitavad need noad Wüsthofi vankumatut pühendumist kvaliteedile. Tutvuge CLASSIC IKON CREME kollektsiooniga juba täna ja tooge oma kulinaarsetesse ettevõtmistesse elegantsust ja jõudlust.