Kastrul SNACK SET 12 cm, Fissler

Code: FS816612100
Brand: Fissler
51,30 €
Veebis laos (5 pcs)

Fissler suupistekomplekt on mõeldud väikestele majapidamistele. Nõude väike maht võimaldab valmistada 1-2 portsjonit ja toiduvalmistamine on nii ökonoomne. Nõude suurus peaks alati käima käsikäes portsjonite kogusega, mida kavatsete valmistada. Fissler suupistekomplektiga saate sisustada oma esimese üliõpilaskorteri, üksikmajapidamise või rõõmustada eakaid või noorpaari.

Detailed information

Product detailed description

Fissler suupistekomplekt on mõeldud väikestele majapidamistele. Nõude väike maht võimaldab valmistada 1-2 portsjonit ja toiduvalmistamine on nii ökonoomne. Nõude suurus peaks alati käima käsikäes portsjonite kogusega, mida kavatsete valmistada. Fissler suupistekomplektiga saate sisustada esimese üliõpilaskorteri, ühe majapidamise või rõõmustada eakaid või noorpaari.

  • Väikesed mahud ja kvaliteetne disain
  • Väline poleeritud välimus ja sisemine sile satiinne viimistlus
  • Roostevabast terasest toidunõud, mis on valmistatud 18/10 roostevabast terasest
  • Suurepärane põhja soojusjuhtivus
  • Mugav käepide - ei vaja pottide hoidjat
  • Kulumiskindel, kriimustuskindel
  • Kaarjas laiem serv puhta, tilkumisvaba valamise jaoks
  • SuperThermic alus sobib kõikidele soojusallikatele, sealhulgas induktsioonile
  • Võib kasutada ahjus
  • Nõudepesumasinas pestav

Suupistekomplekt on valmistatud 18/10 roostevabast terasest (18% kroomi, 10% niklit, 72% terast), mida on väga lihtne puhastada, hügieeniline ja äärmiselt korrosioonikindel. Käepide jääb kogu toiduvalmistamise ajal jahedaks. Kruusi kumer, laiem äär tagab õnnetusjuhtumivaba roiskumise.

Täiesti lame SuperThermic alus sobib kasutamiseks kõikide allikate, sealhulgas induktsiooni korral. Kuumus jaotub ühtlaselt ning toiduvalmistamine on energia- ja ajasäästlik. Poti sisepind on täiesti sile ja seda on lihtne puhastada. Aluse ja seinte vaheline ühendus on alati täis, ilma õõnsuste vaheta. Üleminek põhja ja seinte vahel on ümardatud - seda hindate eriti kõrgelt tiheda sisu segamisel, kui on vaja pliidiga jälgida kogu poti ümbermõõtu.

Meie nõuanded energiatõhusaks toiduvalmistamiseks: energiatõhusaks toiduvalmistamiseks peate leidma õige kütteintensiivsuse taseme. Toidud peavad küpsema potis ainult õrnalt ja väheste aurude väljapääsemisega. Liiga palju auru annab märku vajadusest temperatuuri alandada!

Iga 3 sekundi tagant müüakse maailmas 1 Fissler toode!

Fissler GmbH on Saksamaa suurim kodu- ja köögitarvete tootja. Ettevõte tegutseb oma müügiesinduste kaudu kõigil maailma mandritel enam kui 80 riigis. Märgis "Superbrand from Germany" asetab Fissler õigustatult kõige mõjukamate brändide hulka. Tugev keskendumine innovatsioonile ja arengule, mis kestab aastakümneid, aitab õigustatult kaasa selliste toodete tootmisele, mis võimaldavad teil kogeda tihtipeale tüütuid tehnoloogilisi protsesse mänguliselt ja uuel viisil. Igal aastal ootavad kliendid innukalt uusi tooteid, mis neid meelelahutust pakuvad. Fissler on uute suundumuste teerajaja, mida tõendavad arvukad patendid ja disainiauhinnad. Märkimist väärib ka kontrollijuhtimine, mis läbib kogu tootmisprotsessi rangete standardite alusel. Kaasaegsed tootmistehnoloogiad ja uued kontrollivahendid tagavad kõrgeima kvaliteedi. Üle 170 aasta on Fissler tuginenud kolmele põhisambale - tehnoloogilisele oskusteabele, täiuslikule tootmisele ja suurele uuenduslikkusele. Kõigil 700 töötajal on üks eesmärk - kliendi vajadustele kohandatud toode. Toiduvalmistamine peab meie kliente rõõmustama! Valmistatud Fissler (Saksamaa)

Additional parameters

Category: Kastrulid
Warranty: 2 years
Weight: 0.48 kg
Värv: Hõbe
Materjal: Roostevaba teras
Suurus: 12 cm
Toote tüüp: Kastrul
Tooteinfo: Ahjukindel
Margin: C
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: