Kollektsioon KitchenAid Artisan 175

9 items total
Köögikombain ARTISAN 175, metallik punane, KitchenAid
819 €
KA5KSM175PSECA
Köögikombain ARTISAN 175, hõbehall, KitchenAid
819 €
KA5KSM175PSEMS
Köögikombain ARTISAN 175, jääsinine, KitchenAid
890 €
KA5KSM175PSEIC
Köögikombain ARTISAN 175, kollane, KitchenAid
819 €
KA5KSM175PSEMY
Köögikombain ARTISAN 175, matt roosa, KitchenAid
819 €
KA5KSM175PSEDR
Köögikombain ARTISAN 175, must malm, KitchenAid
819 €
KA5KSM175PSEBK
Köögikombain ARTISAN 175, must/valge matt, KitchenAid KA5KSM175PSEIB
Köögikombain ARTISAN 175, valge, KitchenAid
819 €
KA5KSM175PSEWH
Köögikombain ARTISAN 5KSM175PSEMA roheline, KitchenAid KA5KSM175PSEMA

Avastage KitchenAid Artisan 175 seeria ülitäpset käsitööd ja uuenduslikku disaini, mis on kirglikele kokkadele ja kodukokkadele tõeline meistriteos. See erakordne seeria ühendab silmapaistva jõudluse ajatu elegantsiga, muutes selle ideaalseks valikuks oma kulinaarse kogemuse täiustamiseks.

Ületamatu Jõudlus: Täiuslikult konstrueeritud KitchenAid Artisan 175 seerial on võimsad mootorid ja täpsed juhtimisseadmed, mis tagavad järjepidevad ja tõhusad tulemused. Segamisest sõtkumiseni võimaldab see seeria teil uurida laia valikut kulinaarseid tehnikaid, samal ajal säilitades kõrgeimad kvaliteedistandardid.

Elegants ja Stiil: Tõstke oma köögi esteetikat esile Artisan 175 seeria elegantse ja stiilse disainiga. Valmistatud kaasaegse innovatsiooni ja klassikalise võlu suurepäraseks ühendamiseks pole need seadmed mitte ainult tööriistad, vaid ka teie kulinaarse peensuse väljendus.

Mitmekülgne Funktsionaalsus: Olgu teie valmistatavad marjad õrnad või tegelete tugevate tainastega, KitchenAid Artisan 175 seerial on mitmekülgsed tarvikud, mis kohanduvad lihtsalt teie kulinaarsete vajadustega. Erinevate saadaolevate tarvikutega saate oma loovust ja kulinaarset repertuaari laiendada.

Vastupidav ja Usaldusväärne: Ehitatud vastupidavatest materjalidest ja toetatud KitchenAidi suurepärase tootmise pärandiga, on Artisan 175 seeria loodud vastu pidama aja proovile. Võite loota selle kindlale usaldusväärsusele, mis toetab teie kulinaarseid seiklusi paljude aastate jooksul.

Avastage Kollektsioon: Tutvuge meie KitchenAid Artisan 175 seeria seadmete kollektsiooniga, sealhulgas köögikombainid, segistid ja palju muud. Iga selle seeria toode on hoolikalt kavandatud, et inspireerida teie kulinaarset teekonda ja tuua ellu teie kulinaarsed visioonid.

Tõstke Oma Kulinaarset Meisterlikkust: Olgu tegu professionaalse peakokaga või entusiastliku kodukokaga, KitchenAid Artisan 175 seeria on võti, mis avab ukse kulinaarsele tipptasemele. Omaks kunsti kokata nende erakordsete seadmetega, mis ühendavad innovatsiooni ja traditsiooni omavahel harmooniliselt.

Osta Kohe: Tõstke oma köögi taset KitchenAid Artisan 175 seeria ületamatu jõudluse ja elegantsiga. Tutvuge meie kollektsiooniga ja tooge kulinaarse kunsti tipp enda koju juba täna.

Tõstke oma kulinaarne kogemus uuele tasemele KitchenAid Artisan 175 seeriaga. Tutvuge kollektsiooniga ja ärge lase oma kirg kokkamise vastu kunagi varem välja tuhmuda!