Kohvimasinatarvikud Severin

5 items total
Barista stardikomplekt, 3-osaline komplekt, Severin
49,99 € –11 %
44,40 €
SEVEZB5996
Kohvijahvati KM 3879, Severin
Kohvijahvati KM 3879, Severin
Veebis laos (>5 pcs)
37,50 €
SEVEKM3879
Piimavahustaja SPUMA 700, Severin
133,29 € –25 %
99 €
SEVESM3586
Piimavahustaja SPUMA 700, Severin
162,99 € –21 %
128,60 €
SEVESM3587
Piimavahustaja SM 3584, Severin
58,29 € –8 %
Piimavahustaja SM 3584, Severin
Veebis laos (>5 pcs)
53,40 €
SEVESM3584

Parandage oma kohvielamust Severini kohvimasinate tarvikutega. Meie tarvikute valik on mõeldud teie kohvivalmistamise rutiini täiustamiseks, muutes iga tassi kohvi nauditavaks.

Avastage erinevaid kohvifiltreid, mis tagavad, et teie keedetud kohv on võimalikult puhas ja maitsekas. Need filtrid, mis on mõeldud erinevatele kohvimasinatele, on teie kohvivalmistamise arsenali hädavajalikuks täienduseks.

Kohvi kvaliteedi säilitamiseks kaaluge investeerimist Severini katlakivieemaldamislahendustesse. Aja jooksul võivad mineraalide kogunemine mõjutada teie kohvimasina jõudlust. Meie katlakivieemaldustooted aitavad teil hoida oma masinat tippvormis, tagades, et teie kohv on alati parimas seisukorras.

Kui olete spetsiaalsete kohvijookide fänn, on meie piimavahustuskannud hädavajalikud. Valmistage kergelt latte, cappuccinot ja muid kreemjaid hõrgutisi. Need roostevabast terasest kannud on vastupidavad ja kergesti puhastatavad, mistõttu on need praktiline valik igale kohvisõbrale.

Neile, kes naudivad kohvikapslite mugavust, on meie korduvkasutatavad kohvikapslid jätkusuutlikuks alternatiiviks. Täitke need oma lemmikkohvipuruga ja vähendage jäätmete hulka, nautides samal ajal kaaderkohvi nautimist.

Hoidke oma kohvioad värskena meie õhukindlate kohvipakendite abil. Need mahutid aitavad säilitada ubade aroomi ja maitse, tagades, et teie kohv on püsivalt maitsev.

Kui olete kohvihuviline, kes hindab täpsust, uurige meie kohvikaalude valikut. Saavutage täiuslik kohvi ja vee suhe oma eelistatud keetmismeetodi jaoks ja tõstke oma kohvimängu.

Oma kohviseadistuse täiendamiseks sirvige meie stiilsete kruuside ja tasside kollektsiooni. Klassikalisest disainist kuni moodsa esteetikani leiate täiusliku anuma, et nautida oma kohvi stiilselt.

Severini tarvikud kohvimasinatele on loodud selleks, et parandada teie kohvielamust alates kohvi valmistamisest kuni serveerimiseni. Tutvuge meie valikuga juba täna ja tõstke oma kohvirutiin uutesse kõrgustesse.