Lihavõtted

 

Lihavõtted on nurga taga, kuidas neid see aasta tähistate? KIndlasti lähedastega laua taga. Ja mille järgi teie kodu lõhnab? Kulinast leiate kõik, mida vajate pühademeeleolu ning aroomi loomiseks - mitte ainult lihavõtte hommikusöögi ajal!

 

Presskann Kultus WMF

Kohvi lõhn

Aromaatne värskelt jahvatatud kohvi lõhn presskannust ajab ka kõige suurema unimütsi voodist välja. Ja hiljem on aeg millegi magusa jaoks!

 

Lihavõttelamba küpsetuspann Nordic Ware

Lihavõttelammas

Tänu sellele küpsetusanumale saate küpsetada traditsioonilist lammast või valmistada topeltkoguse ning täita keskkoha koore või vaniljekreemi ja moosiga. NIng 3D lammas on valmis - oi kui elav!

Lihavõttejänese küpsetuspann Nordic Ware

Või ehk eelistate jänkut?

Pole vahet, kas katate selle šokolaadi, sidrunikreemiga või puistate üle tuhksuhkruga, üks on kindel - kaugele see ei jookse :)

Heritage Bundt® Nordic Ware

Traditsionaalne kook

Kas teile meeldivad klassikalised koogid? Ilusa Nordic Ware küpsetusvormiga pole ka kõige traditsionilism kook kunagi igav.</p

 

Leivapann Burgundy Emile Henry

Kodune leib

Kui proovite kodust leiba vähemalt korra, ei vaja te enam kunagi poeleiba. Vaadake kui lihtne seda küpsetada on!

Elektriline munavalmistaja KITCHENminis® WMF

Ideaalselt küpsetatud munad

Vahet pole mida teete, ikka ei õnnestu õiget muna keeta? Elektriline munavalmistaja teeb kindlaks, et muna oleks ""täpselt õige"" ning valmistamine oleks puhas rõõm - olgu siis lihavõtte ajal või mistahes muul päeval

 

Munatops Legio Nova Eva Solo

See on laual!

Pole vahet, kas katate laua minimalistlikus või klassikalises stiilis traditsionaalsete linast rätikutega. Kõige olulisem on istuda maha nendega, keda armastad.

 

3 items total

Lihavõtted - veel üks puhkus, mida tähistada

Mis on lihavõtted?

Üks kristliku religiooni peamisi pidustusi on lihavõtted, millega austatakse Jeesuse Kristuse ülestõusmist. Selle püha tähistamine ei ole siiski keelatud teiste religioonide esindajatele, sest enamikus riikides on see enamasti riigipühaks kuulutatud.

Üks praegustest peamistest tipphetkedest, mis meelitab peresid ja sõpru kokku, on lihavõttepühade meeleolu. Arvestades selle hetke olulisust, oleme me aadressil Kulina hoolikalt valinud tooteid sellistelt tuntud tootjatelt nagu Kähler ja Holmegaard et luua elutähtsaid lihavõttekaupade kategooriaid.

  • Lihavõttepühade kaunistused

Lihavõttekaunistused on esemed, mida kasutatakse majade, kirikute ja muude paikade kaunistamiseks lihavõttepühade ajal. Tavaliselt sümboliseerivad need Jeesuse Kristuse ülestõusmist, mis on kristlike usundite üks peamisi lihavõtte teemasid.

  • Lihavõttepühade lauanõud

Lihavõttepühade lauanõud viitavad erinevatele esemetele ja kaunistustele, mida kasutatakse lihavõttepühade pidustuste piduliku laua katmiseks. Veebilehel Kulina on meie lihavõttepühade komplektis , mis sisaldab kommikarp, munatops, vaas, lamedat taldrikut ja muid tarvikuid, mis on spetsiaalselt lihavõttepühade jaoks kavandatud või temaatiliselt kujundatud.

Kuidas teha oma lihavõttepühad meeldivaks?

Oma lihavõttepühade ajal kaaluge, kas teha reis valitud kohta või võtta osa välistegevustest, nagu jalgrattasõit, matkamine või piknikud, et kasutada lihavõttepühade ajal mõnusat kevadist ilma maksimaalselt ära. Erilisi ja unustamatuid elamusi võib pakkuda ka osalemine piirkondlikel lihavõttepühade üritustel, näiteks paraadidel või festivalidel.

Rõõmsat meeleolu saab suurendada ka lihavõttepühade munajahi korraldamise või selles osalemise, lihavõttepühade teemaga käsitööde ja koduste projektide tegemise ning pere ja sõpradega koos aja veetmise kaudu. Ärge unustage kogu reisi jooksul võtta aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks, olgu selleks siis lugemine, meditatsioon või spaateenuste kasutamine.

Et kujundada lihavõttepühad, mis teevad teid õnnelikuks ja täisväärtuslikuks, pidage meeles, et kohandate oma tegevusi vastavalt oma huvidele ja praegustele oludele.

Kas lihavõttepühade puhul on olemas konkreetsed kaunistused?

Ükski puhkus ei ole kunagi alanud ilma kaunistusteta! Lihavõttepühade puhul tähendab see hulgaliselt käsitsi maalitud mune, imearmsad lihavõttepühade korvid, mis on täis maitsvaid šokolaadikesi, ja jänkudega kaunistatud lauakaunistused.

Saate vaadata ka meie elektrilisi munaküpsetajaid, et valmistada täiuslikke mune lihavõttepühade hommikusöögiks (kuid mitte ainult!).