valamistilad

8 items total
Valamisotsik STEEL 10 cm, hõbedane, roostevaba teras, OXO
New
OXO3105100
Dekanteerimise veinilehter 9 cm, WMF
52,30 €
WM0658446040
Veini valamistila GRAND CRU 8 cm, Rosendahl
26,95 € –10 %
24 €
RSD25037
Veini valamistila ja veinikork 2-ühes CLEVER & MORE, WMF
14,20 €
WM0658526030
Veini valamistila ja veinikork 2-ühes, WMF
26,50 €
WM0640667920
Veini valamistila SOMMELIER, Zwilling
60,30 €
ZW39500050
Veini valamistila VINO, WMF
Veini valamistila VINO, WMF
Veebis laos (5 pcs)
27,10 €
WM0641056040
Veinikork RO, hõbe, Rosendahl
Veinikork RO, hõbe, Rosendahl
Veebis laos (>5 pcs)
48 €
RSD25046

Villijad - stiilne viis oma veini serveerimiseks

Millised on veini valamistilaeelised?

Veini valamisel on veini valamistila kasulik, sest see pakub järgmisi eeliseid:

  • Veinivoolu kontroll: veini valamistila aitab kontrollida veini voolu, kui seda valatakse, vähendades nii tilkumise ja tilkumise tõenäosust.
  • Õhutamine: Teatud veinivalajad on valmistatud veini õhutamiseks, kui seda valatakse, suurendades joogi maitset ja lõhna.
  • Mugavus: Veinivalmistajaid on lihtne kasutada ja need ei nõua spetsiaalset väljaõpet. Lihtsalt kinnitage valaja pudeli kaela külge ja olete valmis valama.

Veebilehel Kulina on meil valajad sellistelt tuntud tootjatelt nagu WMF ja Zwilling, mis on nii stiilsed kui ka hõlpsasti kasutatavad. Samuti on meil lai valik veinikorkisid ja korgitsevaid kruvisid, mis teevad veinipudelite avamise imelihtne.

Mis vahe on veini valamistila, veinikorkja veinidekanter?

Veini serveerimisel on veini valamistila, veinikorkja veinidekanter erinevad seadmed, mida kasutatakse erinevate ülesannete täitmiseks.

  • veini valamistila on vahend, mida kasutatakse veini voolamise juhtimiseks, kui seda klaasi valatakse. veini valamistila on sageli moodustatud tilgakujuline tarvik, mis sobib veinipudeli kaela kohale ja aitab hoida teie laudlina ja töölaua vabana tilkumistest, tilkumistest ja plekkidest. Teatavad veinivalajad on valmistatud selleks, et õhutada veini valamise ajal, suurendades selle maitset ja lõhna.
  • Teiseks on veinikork on vahend, mida kasutatakse avatud veinipudeli sulgemiseks, et säilitada veini maitse ja lõhn. Veinikorgid on erineva suuruse ja kujuga, et sobida erinevatele pudelitele, ning neid saab valmistada erinevatest materjalidest. veinikork kasutatakse tavaliselt pärast seda, kui pudel on avatud või kui vein ei ole täielikult ära tarbitud ja pudelisse on jäänud veidi veini.
  • Veinikannudseevastu on mahutid, millesse vein enne serveerimist valatakse. Neil on tavaliselt suur põhi ja väike kael ja nad on valmistatud klaasist. Veini dekanterite peamine eesmärk on vabaneda pudelisse aja jooksul kogunenud settest, mis võib kahjustada veini maitset ja tekstuuri.