Jõulukaunistused

56 items total
Antiikküünla hoidik HURRICANE 38 cm, messingist, Bjørn Wiinblad BJORW56407
Antiikküünla hoidik HURRICANE 46 cm, messingist, Bjørn Wiinblad BJORW56408
Antiikküünla hoidik HURRICANE 55 cm, messingist, Bjørn Wiinblad BJORW56409
Jõulupuu kaunistus CUBIK DRAGON, roheline, Alessi
21 €
ALGJ0212
Jõulupuu SANTA CRUZ 37 cm, hõbedane, roostevaba teras, Philippi PHP202030
Kuuseehe ANGELO MIRACOLO 9 cm, valge, portselan, Alessi ALAGJ013
Petlemm BETHLEHEM 37 cm, puit / roostevaba teras, Philippi
140,50 €
PHP105039
Piklik küünal GUIRLANDE 25 cm, punane, Bjørn Wiinblad BJORW53085
Puuhoidik TOBAGO 47 cm, must, teras, Philippi
75,50 €
PHP203017
Puuhoidik TOBAGO 89 cm, must, teras, Philippi
162 €
PHP203018
Jõuluehe ANGIOLETTO, violetne, Alessi
22 €
ALAMJ136
Jõuluehe BALDASSARRE punane, Alessi
22 €
ALAMJ1310
Jõuluehe BUE, kuldne, Alessi
Jõuluehe BUE, kuldne, Alessi
Veebis laos (>5 pcs)
22 €
ALAMJ134
Jõuluehe HAMMERSHOI 2022 valge, Kähler
23,95 € –5 %
22,70 €
KHL693260
Jõuluehe MADONNA, sinine, Alessi
22 €
ALAMJ132
Jõulupuu kaunistus APE DELL'ORO, bensiin, Alessi
45 €
ALMJ165
Up
More products

Jõulukaunistused - muutke oma kodu talviseks imedemaaks

Milliseid jõulukaunistusi on võimalik saada veebilehel Kulina?

MõisteJõuluteemaline kaunistus" viitab mitmesugustele kaunistustele, mida kasutatakse pühade ajal ja konkreetselt jõulude ajal. Veebilehel Kulina pakume erilisi esemeid kogu kodu kaunistamiseks ja pere silmade valgustamiseks sellistelt tuntud kaubamärkidelt nagu Alessi, Kähler ja Rosendahl.

Meie tootekollektsioon võib teid inspireerida, pakkuda teile huvitavaid Jõuluteemaline kaunistus ideid ja aidata teil luua oma isikupärane talvine imedemaa, mida kogu pere saab nautida.

 • Jõulukuusekaunistused - jõulukaunistus on väike kaunistus, mis riputatakse jõulupuu külge kaunistuseks. Neid on mitmesuguste vormide, suuruste ja värvidega ning sageli koosnevad nad klaasist või sulamist. Mõned on tavapärased, nagu kellad, tähed ja pallid, teised aga on ainulaadsemad ja loomingulisemad.
 • Jõulufiguurid - jõulufiguurid on väikesed esemed, mida kasutatakse kodude kaunistamiseks kogu pühade ajal. Neid on mitmesugustes suurustes ja vormides, nagu jõuluvana, backpiuper, angelo jne.
 • Küünlaalused - vaadake meie küünlaaluste valikut ja valige need, mis kõige paremini teie jõulukaunistust täiendavad

Kuidas kaunistada oma jõulupuu nagu professionaal?

Jõulupuu kaunistamiseks on palju võimalusi. Mõned kasutavad teemat ja värviskeemi, et luua keerukas ja elegantne puu, samas kui teised kasutavad eredaid värve ja sobimatuid kaunistusi, et teha tavapärasemat kuuske.

Enne kõike muud soovitame tuled sisse lülitada, et saaksite võtta aega nende paigutamiseks ja nõuetekohase jaotuse tagamiseks. Vältige valgustite paigutamist rühmadesse, hoidke need võimalikult ühtlaselt paigutatud ja varjake juhtmeid nii palju kui võimalik.

Teiseks, pidage meeles, et teie puu ei pea välja nägema teatud viisil või olema professionaalselt kaunistatud, et olla rõõmsameelne. Võtmeks on leida stiil, mis sobib teile ja teie majale ning jätab teile jõulude mulje.

Kuidas saate oma kodu jõuludeks kaunistada?

Kodu kaunistamine jõuludeks on meeldiv viis pühademeeleolu saavutamiseks ning sooja ja piduliku atmosfääri loomiseks. Siin on mõned ideed, mis aitavad teil oma kodu jõuludeks kaunistada:

 • Jõulupuu: Jõulupuu on teie pühadekoratsiooni keskne osa, mida saab kaunistada tulede, kaunistuste, girlandide ja puu otsaga. Valige värviskeem, mis täiendab teie kodu interjööri.

 • Pärgad: Riputage pärjad oma välisuksele ja kogu koju. Võite kasutada traditsioonilisi igihaljaid pärgasid või olla loominguline muudest materjalidest, näiteks kaunistustest, käbidest või isegi kuivatatud puuviljadest valmistatud pärgadega.

 • Garlandid ja sangad: Kandke girlandid ja pärgad piki käsipuud, kaminat ja aknalaudu. Võite lisada tuled, kaunistused või paelad, et suurendada nende pidulikku välimust.

 • Tuled: Paelake muinasjututuled ümber oma kodu väliskülje, piki aedu või puude ja põõsaste külge. Siseruumides asetage tuled jõulupuule, riiulitele ja ukseavade ümber.

 • Sukad: Riputage sukad kaminale või määratud sukapaigale. Kujundage need igale pereliikmele isikupäraseks.

 • Küünlad: Kasutage küünlaid dekoratiivsetes hoidikutes, et luua sooja atmosfääri. Kaaluge lõhnaküünlaid, mis meenutavad jõululõhnu, nagu kaneel, mänd või piparkoogid.

 • Laua seaded: Katke oma söögilaud pidulike laudlinade, lauakatete, salvrätikute ja lauanõudega. Kasutage kesktükke, näiteks pühade lilleseade või küünlaid.

 • Kamina kaunistus: Kaunistage kaminatagune kaminasääred, sukad ja hooajalised kaunistused. Võite paigutada ka piduliku fookuspunkti, näiteks pärg või dekoratiivne bänner.

 • Pähklipurejad ja kujukesed: Pähklipurejad, jõuluvana figuurid, lumegloobused ja muud jõulukaunistused.

 • Väliskujundus: Ärge unustage oma välisruume. Riputage õue tuled, paigutage täispuhutavad kaunistused ja püstitage õue valgustatud põhjapõdrad või lumemehikesed.

 • Aknadekoratsioon: Kaunistage aknad pühade teemaliste aknaklappide, pärgade või tuledega, et luua rõõmsameelne vaade nii seest kui ka väljast.

 • Veranda või sissepääs: Asetage oma verandale või sissepääsule potti igihaljaid taimi, pärgasid ja pidulikke uksematte, et külalisi tervitada.

 • Kaunistused: Riputage kaunistused lühtritele, kardinavarrastele või isegi taimede okstele, et levitada pühade meeleolu kogu oma kodus.

 • Pidulik voodipesu: Vahetage tavaline voodipesu välja pühade teemalise voodipesu vastu, et luua magamistoas hubane õhkkond.

 • Trepikoja sisekujundus: Keerake girlandid ümber oma trepikoja käsipuude ja lisage elegantseks puudutuseks paelu, kaunistusi või paelu.

 • DIY käsitöö: Looge ise jõulukaunistusi DIY-käsitööde abil, nagu omatehtud kaunistused, paberist lumehelbed ja pühade teemaline kunst.

 • Advendikalender: Sisustage oma sisustusse traditsiooniline või kaasaegne advendikalender, et lugeda päevi jõuluni tagasi.

Pea meeles, et eduka jõulukaunistamise võti on oma isikliku stiili ja eelistuste lisamine. Olenemata sellest, kas eelistate klassikalist, maalähedast, moodsat või veidrat välimust, eesmärk on luua pidulik keskkond, mis toob teie koju rõõmu ja pühademeeleolu.

Et saada kogu pidulik meeleolu, võite osta ka muid Jõuluteemaline kaunistus , näiteks jõululauatarbeid ja jõulutekstiile.