Jõulutuju

13 items total
Kuuseehe ANGELO MIRACOLO 9 cm, valge, portselan, Alessi ALAGJ013
Dekoratiivne kandik LOTUS 45 cm, roostevaba teras, Alessi ALYHC01
Kuuseehe HAPPY ETERNITY BABY valge, Alessi
119 €
ALAGJ01W
Latern FINCA M 36,5 cm, must, Blomus
61,15 €
BM63687
Latern LITO M 27 cm, must, teras, Blomus
71,35 €
BM65932
Lauakamin SPIN 120, hõbedane, Höfats
159 €
HO00024
Lauakamin SPIN 90, hõbedane, Höfats
119 €
HO00046
Pläsku MANHATTAN 200 ml, WMF
32,99 € –12 %
Pläsku MANHATTAN 200 ml, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
29 €
WM0603519990
Portselanist jõuluehe PRESEPE, 6 tk komplektis, kuldne, Alessi ALAMGI10GD
Suupistealus LEGIO NOVA 29 cm, Eva Solo
99,95 € –24 %
75,10 €
ES887266

Jõulumeeleolu - oma ruumi seadistamine pühadeks

Dekoratiivsed esemed ja sisustustooted mängivad olulist rolli piduliku meeleolu loomisel ja sooja jõulumeeleolu loomisel teie eluruumides. Oluliste elementide hulka kuuluvad jõulupuud, mida kaunistavad säravad tuled ja mitmesugused kaunistused, näiteks kuusepallid, sädelehted ja dekoratiivsed kuusepealsed. Uksele, akendele või seintele riputatud pidulikud pärgad loovad külalislahke atmosfääri. Õrnalt ümber käsipuude, katusekivide ja riiulite äärde heidetud valgustid annavad ruumidele hubase sära. Lauakujundused, millel on jõulutäied, küünlad ja dekoratiivsed kujukesed, tõstavad pühade meeleolu pidulike söögikordade ajal. Jõulupühad ja pähklipurustaja figuurid lisavad traditsioonide ja kultuurilise tähenduse. Hubased tekstiilid, näiteks dekoratiivsed pühadeteemalised padjad, visked ja lauajooksud, ei paku mitte ainult soojust, vaid lisavad ka dekoratiivsust. Lõpuks, lõhnaküünlad selliste lõhnadega nagu kaneel, mänd ja piparkoogid aitavad kaasa sensoorse keskkonna loomisele, mis muudab jõuluelamuse terviklikuks. Kombineerituna muudavad need dekoratiivsed esemed ja sisustustooted üheskoos kodud lummavateks ja pidulikeks pühadepaikadeks, tekitades pühade rõõmu ja maagiat.

Millised tooted on saadaval veebilehel Kulina, et luua jõulumeeleolu?

Jõulud on ainus aeg aastas, mil sa saad end soojaks ja hubaseks. See on nii tore aeg aastas, sest siin on palju pidusid, perekonda ja toitu. Me ootame jõule alati nii kaua, et hakkame isegi juba novembris jõulumuusikat mängima.

Kõigile meeldib kuulda, et nende maja on soe ja kutsuv, eriti pühade ajal. Me kõik tahame jätta teistele inimestele muljet, et nad saavad lõõgastuda ja lõbutseda. Seepärast on meil selleks aastaajaks eriline kollektsioon Kulina, sest on olemas mõned väga lihtsad viisid, kuidas tuua mõnusat meeleolu igasse majja.

Oleme kogunud olulisi esemeid sellistelt tuntud tootjatelt nagu Alessi, Blomus,Höfats, ja Kusmi Tea mida teie ja teie lähedased saavad järgmistel jõuludel nautida.

  • Valgustus

Raske on rõhutada, kui oluline on valgustus konkreetse atmosfääri loomisel. Valgustusega mängimine aitab asju tasakaalustada ja loob aluse ülejäänud kaunistusele, nii et veenduge, et teil on jõuludeks mõned laualambid valmis!

  • Küünlad

Küünalde olemasolu on ehk parim lähenemine jõulumeeleolu koheseks loomiseks. Võite valida piparkoogi-, kaneeli- või männilõhnalisi küünlaid või valida küünla- või teevalgustid või laternad.

  • Pehme tekk

Üks viis, kuidas me naudime oma pühi ja loome seda erilist jõulumeeleolu oma peas, on lõõgastuda pikast raskest tööst luksusliku tekk (saadaval siin Kulina). Veenduge, et teie diivan on varustatud dekoratiivsete padjadega, pange sisse oma lemmik romantiline komöödia ja hüpake lihtsalt peale!

  • Tee

Võite suurendada hubasust mõne erilise, vürtsitatud jõuluteega, mida serveeritakse teie kollektsiooni jõululaudade armasates kruusides. Veebilehel Kulina leiate erinevaid teesorte - sealhulgas kaneeliga vürtsitatud või hõõgveini sarnast teed. Saate oma jõuluteed täiendada ka teekann või teesõel.

Jõulumeeleolu on väga oluline, sest see koondab endas rõõmu, ühtsuse ja soojuse olemust, mida pühadeaeg toob. See on võimas meeldetuletus, et teha paus igapäevaelu kiirustamises ja võtta vastu aeg, mil saab mõtiskleda, anda ja suhelda lähedastega. Pidulik atmosfäär, mida iseloomustavad säravad tuled, rõõmsad kaunistused ja hooajalised lõhnad, on tähelepanuväärne võime tekitada nostalgiatunnet, äratades meeldivaid mälestusi mineviku pidustustest ja traditsioonidest. Jõulumeeleolu on ainulaadne viis edendada kogukonnatunnet, julgustada heategusid ja innustada inimesi jagama oma küllust abivajajatega. See on aeg, mil inimesed saavad innustust kokku tulla, luua püsivaid sidemeid ja väärtustada koosolemise hetki. Maailmas, mis sageli liigub kiiresti, pakub jõulumeeleolu hinnatud pausi - lummuse ja ootuse perioodi, mis äratab meis taas esile lapse imestuse ja tuletab meile meelde tänulikkuse, armastuse ja hea tahte levitamise tähtsust.