67 items total
Jõulupuu kaunistus CUBIK DRAGON, roheline, Alessi
21 €
ALGJ0212
Jõulupuu SANTA CRUZ 37 cm, hõbedane, roostevaba teras, Philippi PHP202030
Kuuseehe ANGELO MIRACOLO 9 cm, valge, portselan, Alessi ALAGJ013
Petlemm BETHLEHEM 37 cm, puit / roostevaba teras, Philippi
140,50 €
PHP105039
Puuhoidik TOBAGO 47 cm, must, teras, Philippi
75,50 €
PHP203017
Puuhoidik TOBAGO 89 cm, must, teras, Philippi
162 €
PHP203018
Up
More products

Jõulud - jõulumeeleolu meie suurepäraste jõulutoodetega

Mis teeb jõulud nii eriliseks pühaks?

Jõulud on kristlik püha, millega tähistatakse Jeesuse Kristuse sündi, ja see on ülemaailmselt tunnustatud püha ning kristlased kogu riigis tähistavad seda hooaega armastuse ja rõõmuga.

Jõule tähistavad nii kristlased kui ka mittekristlased, kuigi paljude mittekristlaste jaoks on jõulud pigem kultuuriline kui religioosne püha. See võib olla nii, sest pühad on hakanud rõhutama kingituste tegemist ja aja veetmist lähedastega, mis mõlemad on enamikule inimestele kättesaadavad. Pühade ajal toimuva tegevuse hulka kuuluvad arvukad traditsioonid, nagu jõululaulikute väljapanek, jõuluvana saabumine ja jõulupuud. Kogu maailmas tähistavad kristlased jõule kui oma peamist püha.

Parimad jõulukaunistusideed?

Saate hõlpsasti luua uhkeid pidulikke kohti mõne jõulukaunistustootega meie veebipoest Kulina. Allpool on toodud mõned lihtsad ideed, millest alustada:

  • Jõulupuu püstitamine

See on kõige lihtsam ja kiirem meetod, et anda oma majale pidulik tunnetus. Kõige ilmsem viis seda aastaaega tähistada, olenemata stiilist või suurusest, on paigutada oma koju jõulupuu koos muude dekoratiivsete aktsentidega, näiteks jõulupallidega.

  • Riputage jõulupärg

Pärgasid võib panna oma ukse ette, et tervitada külalisi ja külastajaid, samas näevad need ka sees kaunilt välja, muutes need lõbusaks ja lihtsaks viisiks, kuidas lisada oma majja pühade meeleolu.

  • Pane paar küünalt põlema

Valgustusega saab suurepäraselt esile kutsuda sooje ja kutsuvaid talvepäevi. Küünlad näevad koos elegantsete jõululauatarvikutega kaunilt välja kui lauakese.

  • Paki oma kingitused sisse

Teie pühadekaunistused saavad lisajõudu, kui lisate jõulukingitused ja asetate need kuuse alla.

Kust saab parimaid jõulutarbeid?

Kui olete otsinud parimaid kohti oma jõuluesemete hoidmiseks, siis olete praegu õiges kohas. Et teie ostukogemus oleks sujuv, oleme liigitanud meie jõulutooted kolme kategooriasse, mille hulka kuuluvad jõululauad, jõulukaunistused ja jõulutekstiilid. Oleme need hoolikalt välja valinud selliste tipptootjate pakkumistest nagu Kähler, Alessi, Philippi, ja Rosendahl.