Kokanuga ROYAL 15 cm, Fiskars
Code: FISK1016469100-päevane tagastusProbleemivaba, tasuta pealekorjega
Saadame samal päevalTelli enne 12.00
50 000+ tootearvustustMeie klientidelt
Keskkonnasõbralik pakend0% plastikut
Product detailed description
Keskmise suurusega nuga, mille tera pikkus on 15 cm. See on mitmekülgne liha, köögiviljade ja maitsetaimede tükeldamiseks.
Royal noad ühendavad suurepäraselt kaasaegse auhinnatud disaini (iF Design Award) ning funktsionaalsuse ja tasakaalustatud lõikamise. Royal nugade tootmisel kasutatakse ainult parimaid materjale - tera on valmistatud kvaliteetsest saksa terasest, mis on karastatud optimaalse kõvadusega HRC 55. Nugade käepide on ergonoomiliselt kujundatud, et tagada parim lõikamisvõimalus. Integreeritud sõrmekaitse kõrge ohutuse tagamiseks on iseenesestmõistetav. Royal noad on ideaalselt tasakaalustatud ja väga vastupidavad.
Mis eristab Royal noad teistest?
- valik kõrgekvaliteedilisi noad
- täiuslik kombinatsioon kaasaegsest disainist, tasakaalustatusest ja funktsionaalsusest
- elegantses disainis on ühendatud kvaliteetne ergonoomika, stiilne välimus ja täiuslik tasakaal
- kujundanud Jacob Leth-Espensen, kes sai 2011. aasta kõige atraktiivsema auhinna
- kõrge kvaliteediga tera , mis on valmistatud saksa terasest, mille optimaalne kõvadus on 55 HRC
- äärmiselt korrosioonikindel
- erakordselt pika kasutuse ja tulemuste garantii
- kumer tera lihvimine vähendab hõõrdumist ja tagab tera teravuse
- tera teritatakse lihvimisrattal, mis tagab esmaklassilise töövõime
- ergonoomiline sõrmekaitsega käepide teeb lõikamise lihtsaks, mugavaks ja ohutuks
- käepide on valatud roostevabast terasest, suure sõrmepeatusega ja kauni mati viimistlusega
Additional parameters
| Category: | Roostevabast terasest kokanoad |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.1 kg |
| Värv: | Must |
| Materjal: | Roostevaba teras |
| Tera pikkus: | 15 cm |
| Suurus: | 15 cm |
| Tk komplektis: | 1 ks |
| Toote tüüp: | Kööginuga |
| Kollektsioon: | Fiskars Royal |
| Omadused: | Nõudepesumasinas pestav |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Tootja: | Fiskars |
| The item has been sold out… | |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment