Leivanuga Zwilling

3 items total
Leivanuga FIVE STAR 20 cm, Zwilling
95 €
ZW30046201
Kondiitrinuga TWIN GRIP 11 cm, Zwilling
16,49 € –9 %
15 €
ZW38726110
Leivanuga FOUR STAR 20 cm, Zwilling
99,99 € –9 %
90 €
ZW31076201

Zwilling premium leivanoad
✓ Tippkvaliteet, vastupidavus ja erakordselt teravad terad
✓ Noad nii kodukokkadele kui ka professionaalidele
✓ Saksa kaubamärk Zwilling - traditsioonid kombineerituna innovatsiooniga

Esmaklassiline kaubamärk Zwilling on uhke oma kõrgekvaliteediliste hammastatud terade üle, mis on toodetud FRIODUR®-tehnoloogia abil külmkeraliselt karastatud, et suurendada kõvadust, sitkust ja korrosioonikindlust. Ergonoomilised käepidemed on valmistatud kvaliteetsest sünteetilisest materjalist ja roostevabast terasest.

ZWILLING J. A. Henckels on suur Saksa kaubamärk, mis on üks vanimaid maailmas. Alates 1731. aastast on see tootnud parimatest materjalidest tippkvaliteediga tooteid. See on spetsialiseerunud eelkõige noatootmisele, kasutades mitmeid uuenduslikke ja kaasaegseid protsesse, nagu näiteks FRIODUR® terase karastusmeetodit. Kuid brändi tootevalikusse kuulub ka palju muid kvaliteetseid tooteid, nagu söögiriistad, roostevabast terasest toidunõud, pannid, köögitarbed ja noatarvikud.

Avastage Zwillingi kondiitrinugade maailma, kus täpsus ühendub mitmekülgsusega. Meie kollektsioon pakub mitmekesist valikut kvaliteetseid leivanuge, mis on hädavajalikud igas köögis.

Zwillingi leivanoad on tuntud oma erakordse käsitöö ja jõudluse poolest. Need noad lõikavad vaevata läbi krõbedad leivad ja õrnad küpsetised, tagades iga kord täiuslikud viilud.

Valige erinevate suuruste ja disainide hulgast, mis sobivad teie kulinaarsetele vajadustele ja eelistustele. Ükskõik, kas vajate klassikalist hammastatud leivanuga nuga või moodsat, elegantset varianti, meil on teie kööki ideaalne tööriist.

Zwillingi leivanugade ergonoomilised käepidemed tagavad mugavuse ja kontrolli, muutes leivaviilutamise lihtsaks. Nende nugade käes saate hõlpsasti luua küpsetamiskõlblikke viilusid.

Investeeri oma kööki parimatesse ja tõsta oma leivaviilutamise kogemust. Nii professionaalsed pagarid kui ka kodukokad usaldavad Zwillingi leivanuge nende suurepärase kvaliteedi ja jõudluse tõttu.

Uuendage oma köögitarbeid ja uurige meie Zwillingi leivaveiste kollektsiooni juba täna. Avastage ideaalne nuga, mis aitab teil saavutada täiuslikke leivaviilusid võileibade, röstsaia ja muu jaoks.