Kööginoad FUNCTIONAL FORM, 3 tk komplektis, Fiskars

Code: FISK1057556
Brand: Fiskars
39,60 €
Välja müüdud
The item has been sold out…

Populaarne Functional Form™ noakomplekt sisaldab kolme väiksemat, praktilist, kvaliteetsest jaapani roostevabast terasest valmistatud nuga - koorijat, hommikusööginuga ja väikest kokanuga-, mis leiavad koha igas köögis.

Detailed information

Product detailed description

Populaarne Functional Form™ nugade komplekt sisaldab kolme väiksemat praktilist nuga - koorijat, hommikusööginuga ja väikest kokanuga-, mis leiavad koha igas köögis.

Kompaktne ja kerge 8 cm pikkuse teraga koorimisnuga sobib ideaalselt väikeste puu- ja köögiviljade koorimiseks ja viilutamiseks. Sellega saab hõlpsasti kraapida uusi kartuleid või porgandeid, samuti viilutada ploome või väikeseid sibulaid.

Hommikusööginugal on 12 cm pikkune hammastatud tera ja sobib ideaalselt koorikuga toiduainete, näiteks värske leiva või väiksemate leibade viilutamiseks. Võite näha ka nimetust tomatinuga, sest see sobib suurepäraselt ka õhukese koorega toiduainete, eriti tomatite või virsikute viilutamiseks. Sobib ka steaknugana.

Väike universaalne kokanuga, mille paks 13 cm pikkune tera on ideaalne liha, vorstide või köögiviljade lõikamiseks.

Iga noa ergonoomilisel käepidemel on softouch-pind. Sellel on sügav sõrmekaitse, mis tagab mugava ja turvalise haarde. Nagu kõik Functional Form noad, on ka need noad igapäevaseks kasutamiseks nõudepesumasinas. Tänu oma õhukesele profiilile on neid ka lihtne hoiustada.

  • usaldusväärne jõudlus - kvaliteetne jaapani roostevaba teras tagab suurepärase teravuse ja korrosioonikindluse
  • vastupidav disain - tugevdatud tera tagab hea tasakaalu ja tugevuse, täiendavalt poleeritud tera suurendab tera jõudlust, nõudepesumasinas pestav
  • hügieeniline ja mugav käepidematerjal - turvaline ja libisemisvastane haare tänu Softouch™, sügav käepidemereserv suurendab sõrmede kaitset
  • ergonoomilise kujuga käepide võimaldab erinevaid haaramisviise

Kollektsioon Fiskars Funktsionaalne vorm

Functional Form kollektsioon koosneb laiast valikust kvaliteetsetest noadest, köögitarvikutest, nõudest ja söögiriistadest. Koos moodustavad nad esteetiliselt harmoonilise kollektsiooni, mis muudab igapäevaelu lihtsamaks, sest neid on lihtne kasutada, puhastada ja hoiustada.

Uued köögitarbed Fiskars tuleks enne esimest kasutamist pesta. Peaaegu kõik Functional Formi nõud on nõudepesumasinas pestavad. Siiski on soovitatav kätepesu, et tagada pikemaajaline hea seisukord.

Additional parameters

Category: Noakomplektid
Warranty: 2 years
Weight: 0.14 kg
Värv: Must
Materjal: Roostevaba teras
Tera pikkus: 12 cm
Tk komplektis: 3 tk.
Toote tüüp: Nugade komplekt
Kollektsioon: Fiskars Functional Form
Tooteinfo: Nõudepesumasinakindel
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: