WOLL Titanium Nowo

21 items total
Grillpann TITANIUM NOWO 28 x 28 cm, eemaldatav käepide, WOLL WL16281N
Hautamispann TITANIUM NOWO 26 cm, WOLL
87,99 € –24 %
66 €
WL726N
Pott TITANIUM NOWO 28 cm, WOLL
130 € –13 %
113 €
WL128N
Wokipann TITANIUM NOWO 32 cm, titaan, WOLL
126 € –24 %
95 €
WL1132N
Wokipann TITANIUM NOWO 36 cm, WOLL
144 € –20 %
115 €
WL11361N
Pott TITANIUM NOWO 24 cm, titaan, WOLL
113 € –19 %
91 €
WL124N
Serveerimispann TITANIUM NOWO 28 cm, titaan, WOLL
139,90 €
WL828N
Wokipann TITANIUM NOWO 36 cm, WOLL
156 € –25 %
117 €
WL1136N

Tutvustame WOLL Titanium Nowo kollektsiooni, mis on tunnistus Woll GmbH visionääri Norbert Wolli pärandist. Norbert Wolli pühendumine pioneerivaimule ja vankumatu perfektsionism pannitootmises inspireeris NOWO-seeria loomist, mis lubab kompromissitut kvaliteeti ja funktsionaalsust.

NOWO erakordse jõudluse keskmes on 8 mm paksune soojuspõhi, mis on hoolikalt käsitsi valatud, et tagada optimaalne soojusjaotus ja -pidavus. Need pannid ja potid kuumenevad kiiresti ja püsivad kuumad ka pärast pliidiplaadilt eemaldamist, mis tagab energiasäästliku toiduvalmistamise kõikidel pliiditüüpidel, sealhulgas induktsioonpliidil.

NOWO titaanist kõva pinnakate ei ole mitte ainult kvaliteetne, vaid ka uskumatult tugev ja vastupidav. Võite valmistada ja praadida täie kindlusega, teades, et teie kööginõud peavad vastu köögi kuumusele.

Mis NOWO-d eristab, on pannide eemaldatav käepide. See uuenduslik omadus muudab hoiustamise lihtsaks, sest need pannid mahuvad hõlpsasti teie kapi ja nõudepesumasinasse. Lisaks võivad need vajadusel isegi kookivormideks muutuda, lisades teie kööki mitmekülgsust.

NOWO kollektsioon sisaldab mitmesuguseid pannid, potid ja praadijad, mis on mõeldud kõigi teie kulinaarsete vajaduste rahuldamiseks. Olenemata sellest, kas teil on gaasi-, elektri- või induktsioonpliit, NOWO ühildub kõigi pliiditüüpidega. Ja loomulikult kannab see uhkelt märgist "Made in Germany", mis on tunnistuseks Wolli ambitsioonika asutaja pühendumusest.

Iga panni käsitsi valamine ükshaaval tagab õhupakendite kõrvaldamise, mis tagab kõrgeima kvaliteedi. Tugevdatud äär lisab täiendavat löögikindlust, samas kui selle kuju takistab valamise ajal tilkumist.

NOWO pannid on tuntud oma kiire ja ühtlase kuumenemise poolest. Tänu tugevdatud seintele ja põhjale hoiavad nad soojust erakordselt hästi, võimaldades teil kuumust toiduvalmistamise ajal vähendada. Teie toidud püsivad pannil kauem kuumana, mis sobib ideaalselt sekundite valmistamiseks ilma mikrolaineahju kasutamata.

Kuigi NOWO pannid on märkimisväärse kaaluga, on saunapannidel ja kandilistel praepannidel valatud abikäepide, mis teeb nende tõstmise ja manööverdamise lihtsamaks.

Need käepidemeta pannid on disainitud praktilisust silmas pidades. Need sobivad vaevata ahju, valamusse, nõudepesumasinasse ja köögikappi. Käepidemevaba disain võimaldab ka lihtsamat virnastamist, mida armastavad veendunud NOWO fännid.

Kogege WOLL Titanium Nowo kollektsiooni tähelepanuväärset kvaliteeti ja funktsionaalsust. See on midagi enamat kui lihtsalt toidunõud; see on austusavaldus uuenduslikkuse ja perfektsionismi vaimule, mis on Norbert Wolli pärandi aluseks. Tõsta oma kulinaarsed seiklused NOWO-ga, mis on uhkelt valmistatud Saksamaal, ja omaks kompromissitu kvaliteeti iga toiduga, mida sa valmistad.