Haudenõu WMF

4 items total
Madal pott 12 cm MINI, WMF
Madal pott 12 cm MINI, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
29,60 €
WM0712766040
Madal pott MINI 14 cm, WMF
Madal pott MINI 14 cm, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
34,60 €
WM0714766040
Madal pott MINI 16 cm, WMF
Madal pott MINI 16 cm, WMF
Veebis laos (5 pcs)
39,50 €
WM0716766040
Madal pott FUNCTION 4 20 cm, 2,5 l, WMF
149,99 € –7 %
138,50 €
WM0760206380

WMF pajaroogad on kulinaarselt hädavajalik, mis peaks olema igas köögis. Need mitmekülgsed nõud on loodud nii, et toiduvalmistamine oleks rõõmus ja annaks erakordseid tulemusi.

WMF potikausid on valmistatud täpselt ja detailidele tähelepanu pöörates ning neid on saadaval erinevates suurustes ja disainides, mis sobivad teie toiduvalmistamise vajadustega. Olenemata sellest, kas valmistate südamlikku hautist või õrna kastet, leiate selleks sobiva potikausi.

WMF pajaroogade üks silmapaistvamaid omadusi on nende erakordne soojusjaotus. Tänu kvaliteetsetele materjalidele ja konstruktsioonile tagavad need pajaroogad, et teie toit valmib ühtlaselt, vältides kuumade kohtade tekkimist ja tagades maitsvad maitsed.

WMF pajaroogade ergonoomilised käepidemed tagavad mugava haarde, mis teeb nende käsitsemise köögis lihtsaks. Olenemata sellest, kas sautate, hautate või hautate, on need pajaroogad mõeldud lihtsaks kasutamiseks.

Pärast toiduvalmistamist on WMF pottide puhastamine imelihtne. Neid on lihtne puhastada ja hooldada, nii et saate kulutada rohkem aega söögi nautimisele ja vähem aega pottide ja pannide küürimisele.

WMF pajaroogad ei ole mitte ainult praktilised, vaid neil on ka elegantne ja stiilne disain, mis lisab teie kööki elegantsi. Ükskõik, kas te valmistate süüa oma perele või korraldate õhtusöögi, need pajaroogad parandavad teie kulinaarset tegevust.

WMF pada on valmistatud vastupidavust silmas pidades ja peab vastu igapäevase toiduvalmistamise raskustele. Need taluvad kõrgeid temperatuure ja on loodud kestma, muutes need väärtuslikuks täienduseks teie köögile.

Tutvuge meie WMF pajaroogade kollektsiooniga ja tõstke oma toiduvalmistamise taset. Olenemata sellest, kas olete professionaalne kokk või kodukokk, hindate kvaliteeti ja jõudlust, mida need pajaroogad teie kööki toovad. Investeerige WMF pajaroogadesse juba täna ja kogege erinevust oma toiduvalmistamises.