Koogialused

9 items total
Pannilabidas FKOFFICIUM, perforeeritud, de Buyer
32,49 € –27 %
23,58 €
DB423601
Spaatel FKOFFICIUM, de Buyer
31,49 € –26 %
Spaatel FKOFFICIUM, de Buyer
Veebis laos (3 pcs)
23,04 €
DB423600
Tordilusikas B BOIS, de Buyer
22,49 € –25 %
Tordilusikas B BOIS, de Buyer
Veebis laos (3 pcs)
16,83 €
DB270108
Tordilusikas DAILY 25 cm, Nicolas Vahé
7 €
NV160670017
Tordilusikas NUOVA, WMF
Tordilusikas NUOVA, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
11 €
WM1291486040
Tordilusikas STELLA, Blomus
Tordilusikas STELLA, Blomus
Veebis laos (1 pcs)
34,63 €
BM63955

Koogiteenindajad - serveeri oma kooke nagu kuninganna

Mis on tordiserveri?

Koogiserveri on serveerimisriistad, mida kasutatakse kookide serveerimiseks ja mõnikord ka lõikamiseks. Sellel on käepide ja kolmnurkne tera, mis asub veidi madalamal kui käepide. Sellise kuju tõttu on kasutajal lihtsam tera tordi alla libistada ja seda üles tõsta.

Koogiserveri valmistatakse tavaliselt roostevabast terasest, mõnikord ka hõbedast, puidust või plastikust. Kui ostate terve söögiriistade komplekti, võite leida sealt ka kookide serveerija, sest see on üks teie laua jaoks hädavajalikke serveerimisvahendeid.

Milleks saab kasutada kooki serverit?

Koogiserviisoreid võib kasutada mitte ainult kookide serveerimiseks tordialuselt tordiplaadile, vaid ka koogitükkide väljavõtmiseks küpsetusvormilt, tortide, lasanje või kala serveerimiseks.

Koogiserviisoreid on mitmesuguse kujunduse, mustri ja suurusega ning aadressilt Kulina leiate suurepäraseid serviise sellistelt kaubamärkidelt nagu WMF või Zwilling.

Kuidas lõigata ja kooki lihtsalt ja elegantselt lõigata?

Kui soovite oma kodus küpsetatud kooki lõigata ja serveerida, kasutage selle lõikamiseks kindlasti teravat nuga. Võite lõigata oma kooki kokandusnoaga või kasutada spetsiaalset kondiitrinuga, millel on pikk tera, mis sobib ideaalselt suurte sünnipäevakookide või kihiliste kookide lõikamiseks.

Enne kui hakkate kooki lõikama, asetage nuga korraks kuuma veega täidetud kõrgesse klaasi või kannu või pange see kuuma jooksva vee alla. Kuivatage nuga põhjalikult ja lõigake viilud, kui nuga on veel veidi soe. Nii lõikad sa glasuuri läbi nagu võid.

Jälgi, et sa lõikaksid tordi täpselt ja veenduksid, et lõikad tordi põhja põhjalikult ja lõpuni.

Kasutage tordiserverit, et tõsta tordiviilud tordialusele või otse tordiplaadile. Veenduge, et teil on külalistele magusate maiustuste serveerimiseks magusat kahvlit.