Krepipann WOLL

108 items total
Poti kaas 28 cm, klaas, WOLL
Sticker
Poti kaas 28 cm, klaas, WOLL
Veebis laos (>5 pcs)
26,77 €
WLS28M
Pott DIAMOND LITE 20 cm, titaan, WOLL
Sticker
94,81 € –29 %
66,60 €
WL120DPI
Hautamispann TITANIUM NOWO 26 cm, WOLL
Sticker
82,51 € –30 %
57,60 €
WL726N
Up
More products

Avastage erakordne WOLLi pannkoogipannide kollektsioon, mis muudab teie hommikusöögi mängimise revolutsiooniliselt. Need pannkoogipannid, mis on täpselt konstrueeritud ja valmistatud kestma, on ideaalne valik igale kodukokale.

WOLLi pannkoogipannid on disainitud ühtlaselt kuumust jaotama, tagades, et teie pannkoogid küpsevad iga kord kuldselt täiuslikuks. Hüvasti ebaühtlaselt küpsetatud või kõrbenud pannkookidega; WOLLi pannipannidega saavutate ühtlase tulemuse, mis rõõmustab teie maitsemeeli.

WOLL pannkoogipannide üks silmapaistvamaid omadusi on nende mittekleepuv pind. See muudab pannkookide ümberpööramise ja eemaldamise imeliigseks, ilma et oleks vaja liigset õli või võid. Lisaks on puhastamine pärast seda lihtne, nii et saate vähem aega kulutada valamu juures ja rohkem aega oma maitsvaid hommikusöögi valmistamisi nautida.

Need pannkoogipannid on mitmekülgsed ja sobivad erinevate pliitidega, sealhulgas gaasi-, elektri- ja induktsioonpannidega. Olenemata sellest, mis tüüpi pliit teil on, võite loota, et WOLLi pannkoogipannid töötavad laitmatult.

Vastupidavus on WOLLi köögitarvete tunnusmärk ja nende pannkoogipannid ei ole erandiks. Need on loodud vastu pidama suurele kuumusele ja sagedasele kasutamisele, nii et neist saab teie köögi usaldusväärne osa aastateks, mis teeb neist väärt investeeringu.

Meie WOLLi pannkoogipannide kollektsioonist on võimalik valida erinevate suuruste ja stiilide vahel, nii et leiate oma pannkoogivalmistamise vajaduste jaoks sobiva panni. Ükskõik, kas eelistate brunchi jaoks minipannkooke või nädalavahetuse nautimiseks suuri pannkooke, WOLL pakub teile kõike, mida vajate.

Uuendage oma hommikusöögirutiini WOLLi pannkoogipannidega juba täna ja kogege rõõmu pannkookide valmistamisest nagu proff. Nende kvaliteet, mitmekülgsus ja vastupidavus muudavad need iga köögi oluliseks täienduseks. Ärge oodake - alustage kohe täiuslike pannkookide viskamist ja särisemist.