70 items total
Hautamispann DIAMOND LITE 28 cm, titaan, WOLL
86,88 € –9 %
79 €
WL728DPS
Wokipann TITANIUM NOWO 32 cm, käepidemega, titaan, WOLL WL11321N
Grillpann DIAMOND LITE 28 x 28 cm, eemaldatava käepidemega, WOLL WL16281DPS
Grillpann TITANIUM NOWO 28 x 28 cm, eemaldatav käepide, WOLL WL16281N
Mittenakkuv pann DIAMOND LITE 20 cm, eemaldatav käepide, titaan, WOLL WL1520DPS
Up
More products

Titaanpannid on kaasaegsete kööginõudude kehastus, ühendades endas uuenduslikkuse ja jõudluse, et vastata tänapäeva köögi nõudmistele. Need pannid pakuvad mitmeid funktsioone, mis muudavad need väärtuslikuks täienduseks igale toiduvalmistamise arsenalile.

Üks titaanpannide kõige märkimisväärsemaid eeliseid on nende erakordne tugevuse ja kaalu suhe. Need on uskumatult kerged, mistõttu neid on lihtne käsitseda ja need sobivad ideaalselt igapäevaseks toiduvalmistamiseks. Hoolimata oma kergusest, on titaanpannid märkimisväärselt tugevad ja vastupidavad ning suudavad vastu pidada ka kõige tihedama köögi nõudmistele.

Titaanpannid paistavad suurepäraselt soojuse jaotamisel. Nad kuumenevad kiiresti ja ühtlaselt, tagades, et teie toit valmib ühtlaselt ja täpselt. Olenemata sellest, kas praadite, praadite või hautate, võite iga kord loota ühtlasele tulemusele.

Titaanpannide teine silmapaistev omadus on nende mittekleepuv pind. Need pannid on tavaliselt kaetud mittekleepuva materjaliga, mis vähendab vajadust liigse toiduõli või -rasva järele, muutes need tervislikumaks valikuks. Mittekleepuv kate lihtsustab ka puhastusprotsessi, kuna toidujäägid jäävad pinnale vähem tõenäoliselt kinni.

Vastupidavus on titaanpannide tunnusjoon. Need on vastupidavad kriimustustele, mõlkidele ja mõlkidele, mis tähendab, et need säilitavad oma elegantse välimuse ka pärast aastatepikkust kasutamist. See vastupidavus muudab need teie kööki mõistlikuks pikaajaliseks investeeringuks.

Titaanpannid on ka mitmekülgsed, kuna sobivad erinevate pliidiplaatidega. Neid saab kasutada nii gaasi-, elektri- ja induktsioonpliitidel kui ka ahjudes, mis tagab paindlikkuse erinevate toiduvalmistamismeetodite puhul.

Kokkuvõttes pakuvad titaanpannid võitnud kombinatsiooni kergest disainist, suurepärasest soojusjaotusest, mittekleepuvatest omadustest, vastupidavusest ja ühilduvusest erinevate pliitidega. Olenemata sellest, kas olete professionaalne kokk või kodukokk, need pannid on mõeldud teie kulinaarsete kogemuste tõstmiseks ja erakordsete tulemuste saavutamiseks.