Laste nõud WMF

8 items total

WMF laste nõud pakuvad spetsiaalselt lastele mõeldud imelist lauanõude valikut. Need nõud ei ole mitte ainult funktsionaalsed, vaid lisavad söögiaegadele ka mängulise nüansi. WMF-i lastetaldrikud on valmistatud kõige kvaliteetsematest materjalidest, mis ei ole mitte ainult ohutud, vaid ka vastupidavad.

Need nõud on saadaval mitmesugustes lõbusates ja kaasahaaravates kujundustes, mis kindlasti köidavad teie väikeste laste kujutlusvõimet. Alates värvilistest loomamotiividest kuni kapriissete mustriteni on midagi iga lapse maitsele.

Laste ohutus on esmatähtis ja WMF tagab, et nende laste nõud ei sisalda kahjulikke kemikaale ja on loodud nii, et need peavad vastu igapäevase kasutamise raskustele. Neid on lihtne puhastada, mis teeb söögiaja koristamise lapsevanematele lihtsaks.

WMF-i lastetaldrikud sobivad ideaalselt selleks, et tutvustada lastele söögitegemise rõõmu ja julgustada neid iseseisvalt sööma. Lapsesõbraliku suuruse ja ergonoomilise kujuga nõud on ideaalsed väikestele kätele.

Kui otsite lapsele võluvat kingitust või soovite muuta söögiajad kodus meeldivamaks, on WMF lastetaldrikud ideaalne valik. Expl