Laste söögiriistad WMF

16 items total
Laste sööginõud PAW PATROL, 6 tk, WMF
Sticker
59,99 € –27 %
43,47 €
WM1288089964
Laste söögiriistad ZOO, 4-osaline komplekt, WMF
Sticker
22,18 €
WM1280056040
Nutella nuga BISTRO, WMF
Sticker
Nutella nuga BISTRO, WMF
Veebis laos (1 pcs)
12,92 €
WM1287686040

Avastage WMF-i laste söögiriistade maailm, kus kvaliteet ja loovus ühendavad end, et muuta söögiaeg laste jaoks rõõmsaks kogemuseks. Meie laste söögiriistad on valmistatud ülima täpsuse ja hoolikusega ning vastavad kõrgeimatele ohutuse ja funktsionaalsuse standarditele.

Need veetlevad komplektid on saadaval mitmesugustes mängulistes kujundustes, mis meeldivad igas vanuses lastele. Iga ese on hoolikalt valmistatud, et köita lapse kujutlusvõimet, tagades samal ajal mugava haarde, olenemata sellest, kas tegemist on loomateemaliste käepidemetega või värviliste mustritega.

Ohutus on laste söögiriistade puhul esmatähtis ja WMF võtab seda tõsiselt. Meie tooted on valmistatud kvaliteetsetest, toiduks sobivatest materjalidest, mis ei sisalda kahjulikke kemikaale. Võite kindel olla, et meie söögiriistad on teie lastele ohutud.

Toiduaeg võib olla räpane asi, kuid meie laste söögiriistad on loodud selleks, et teha see vanematele lihtsamaks. Neid on lihtne puhastada ja hooldada, nii et saate rohkem aega veeta lastega sööki nautides ja vähem aega koristamise pärast muretsedes.

WMF-i laste söögiriistad on ideaalse suurusega väikestele kätele, mis teeb lastele lihtsamaks, et nad õpiksid ise sööma. Ergonoomiline disain tagab, et igat eset on mugav käes hoida, mis võimaldab lapsel söögitegemise oskuses enesekindlust saavutada.

Kui otsite läbimõeldud kingitust või soovite parandada oma lapse söögikogemust kodus, on WMF-i laste söögiriistad ideaalne valik. Tutvuge meie kollektsiooniga juba täna ja tehke söögiaeg oma lastele lõbusaks ja nauditavaks hetkeks.