Must SMEG kollektsioon

8 items total
Filterkohvimasin DCF02BLEU must, Smeg
Sticker
229 € –33 %
153 €
SMEDCF02BLEU
Käsimikser HMF01BLEU, must, Smeg
Sticker
179 € –29 %
126 €
SMEHMF01BLEU
Kohvijahvati CGF01BLEU, must, Smeg
Sticker
289 € –29 %
204 €
SMECGF01BLEU
Köögikombain SMF03BLEU must, Smeg
Sticker
635 € –31 %
432 €
SMESMF03BLEU
Röster TSF01BLEU, 2 viilu, must, Smeg
Sticker
189 € –28 %
135 €
SMETSF01BLEU
Röster TSF01BLMEU, 2 viilu, mattmust, Smeg
Sticker
225 € –29 %
159 €
SMETSF01BLMEU

Tere tulemast SMEGi musta värvi rafineerituse juurde. See peen kollektsioon esitleb SMEGi seadmete ikoonilist disaini elegantses mustas värvitoonis, mis lisab teie köögile elegantsi ja modernsust.

SMEG on tuntud oma iseloomuliku retro-esteetika poolest ning Must kollektsioon ei ole siinkohal erandiks. Need seadmed on midagi enamat kui lihtsalt köögitööriistad; need on väljapaistvad esemed, mis toovad teie köögiruumi ajatut ilu.

SMEG Musta kollektsiooni keskmes on tõhusus ja täpsus. Alates külmikutest kuni ahjudeni ja muuni, on iga seade loodud nii, et see lihtsustaks teie köögiülesandeid ja oleks samas julge visuaalne avaldus. Need kodumasinad ei ole ainult stiil, vaid ka tipptasemel jõudlus.

Ohutus on esmatähtis ja Must kollektsioon sisaldab mitmesuguseid turvaelemente. Alates ahjude taimeritest kuni induktsioonpliidi turvalukkudeni võite usaldada nende seadmete usaldusväärset jõudlust ja ohutust.

Kohandamine on teie ideaalse köögi loomisel võtmetähtsusega ja SMEG Must kollektsioon pakub mitmeid võimalusi. Ükskõik, kas soovite luua dramaatilist ja moodsat köögidisaini või lisada oma ruumile rafineeritust, need seadmed võimaldavad teil kureerida oma täiusliku köögi esteetikat.

Puhastamine ja hooldamine on hõlpsasti puhastatavad pinnad ja komponendid paljudes SMEG Musta kollektsiooni seadmetes. Jätke hüvasti tüütu köögitöö ja nautige rohkem aega toiduvalmistamiseks ja oma kulinaarsete loomingu nautimiseks.

SMEG Must Kollektsioon sisaldab erinevaid seadmeid, mis vastavad erinevatele köögivajadustele ja eelistustele. Ükskõik, kas soovite elegantset musta külmkappi fookuspunktiks või musta induktsioonpliidiplaati, mis täiendab teie toiduvalmistamise püüdlusi, selles kollektsioonis on midagi, mis vastab teie stiili- ja funktsionaalsusnõuetele.

SMEG Must kollektsioon on midagi enamat kui lihtsalt köögitehnika; see on modernsuse ja funktsionaalsuse avaldus. Tutvuge meie valikuga juba täna ja kogege oma köögis kaasaegse disaini ja tipptasemel jõudluse täiuslikku segu.