Valge SMEG kollektsioon

10 items total
Elektriline veekeetja KLF03WHEU 1,7 l, valge, Smeg
169 €
SMEKLF03WHEU
Filterkohvimasin DCF02WHEU, valge, Smeg
199 €
SMEDCF02WHEU
Elektriline veekeetja KLF03WHMEU 1,7 l, mattvalge, Smeg
199 €
SMEKLF03WHMEU
Jäätisemasina otsik SMIC01 köögikombaini jaoks, Smeg SMESMIC01
Käpaga espressomasin ECF01WHEU valge, Smeg
369 €
SMEECF01WHEU
Käsimikser HMF01WHEU, valge, Smeg
159 €
SMEHMF01WHEU
Köögikombain 50'S STYLE F13WHEU klaaskausiga, valge, Smeg SMESMF13WHEU
Köögikombain SMF03WHEU, valge, Smeg
579 €
SMESMF03WHEU
Röster TSF01WHMEU, 2 viilu, mattvalge, Smeg
199 €
SMETSF01WHMEU
Veekeetja temperatuuri reguleerimisega KLF04PBEU 1,7 l, valge, Smeg SMEKLF04WHEU

Tere tulemast SMEGi ajatu elegantsi juurde valges toonis. See peen kollektsioon esitleb SMEGi seadmete ikoonilist disaini klassikalises valges värvitoonis, mis lisab teie köögile elegantsi ja puhtuse.

SMEG on tuntud oma iseloomuliku retro-esteetika poolest ja valge kollektsioon ei ole siinkohal erandiks. Need seadmed on midagi enamat kui lihtsalt köögitööriistad; need on väljapaistvad esemed, mis toovad teie köögiruumi ajatut ilu.

SMEG valge kollektsiooni keskmes on tõhusus ja täpsus. Alates külmikutest kuni nõudepesumasinateni ja palju muud, iga seade on loodud nii, et see lihtsustab teie köögitööd, säilitades samal ajal puhta ja laitmatu välimuse. Need kodumasinad ei ole ainult stiil, nad pakuvad erakordset jõudlust.

Ohutus on esmatähtis ja valge kollektsioon sisaldab mitmesuguseid turvaelemente. Alates külmiku temperatuuri kontrollimisest kuni nõudepesumasina turvalukkudeni võite usaldada nende seadmete usaldusväärset jõudlust ja ohutust.

Kohandamine on teie ideaalse köögi loomisel võtmetähtsusega ja SMEG valge kollektsioon pakub mitmeid võimalusi. Ükskõik, kas soovite klassikalist, ühevärvilist välimust või kombineerite valgeid seadmeid värviliste aktsentidega, need seadmed võimaldavad teil kujundada oma täiusliku köögi esteetika.

Puhastamine ja hooldamine on paljude SMEG valge kollektsiooni seadmete hõlpsasti puhastatavate pindade ja komponentide abil lihtne. Jätke hüvasti tüütu köögitöö ja nautige rohkem aega toiduvalmistamiseks ja oma kulinaarsete loomingu nautimiseks.

SMEG valge kollektsioon sisaldab erinevaid seadmeid, mis vastavad erinevatele köögivajadustele ja eelistustele. Ükskõik, kas soovite luua puhta ja ajatu köögi disaini või lisada oma ruumile klassikalist võlu, selles kollektsioonis on midagi, mis vastab teie stiili- ja funktsionaalsusnõuetele.

SMEG valge kollektsioon on midagi enamat kui lihtsalt köögiseadmed; see on avaldus kestvast ilust ja funktsionaalsusest. Tutvuge meie valikuga juba täna ja kogege oma köögis klassikalise disaini ja kaasaegse jõudluse täiuslikku segu.