Universaalpann Tefal

29 items total
Mittenakkuv pann ECO RESPECT 24 cm, Tefal
Sticker
34,99 € –14 %
29,75 €
TEFG2540453
Mittenakkuv pann ULTIMATE G2680272 20 cm, Tefal
Sticker
29,99 € –9 %
27,28 €
TEFG2680272
Mittenakkuv pann ULTIMATE G2680472 24 cm, Tefal
Sticker
49,13 €
TEFG2680472
Pann INGENIO UNLIMITED 26 cm, Tefal
Sticker
34,99 € –5 %
33,15 €
TEFL7630532
Up
More products

Tõsta oma toiduvalmistamise taset Tefali universaalpannidega, kus innovatsioon kohtub kulinaarse tipptasemega. Need mitmekülgsed köögitarbed on loodud selleks, et lihtsustada teie toiduvalmistamisülesandeid, võimaldades teil valmistada maitsvaid roogasid täpselt ja lihtsalt.

Tefal, usaldusväärne nimi köögitarvete alal, laiendab oma teadmisi universaalpannidele. Need pannid on midagi enamat kui lihtsalt köögitarbed; need on olulised tööriistad, mis aitavad teil saavutada oma retseptides ühtlast ja maitseküllast tulemust.

Tõhusus ja täpsus on Tefali universaalpannide keskmes. Kvaliteetsetest materjalidest valmistatud pannid jaotavad kuumust ühtlaselt, tagades ühtlase küpsetamise ja vältides kuumade kohtade tekkimist, mis võivad põhjustada kõrbenud või ebaühtlaselt küpsetatud toitu.

Ohutus on esmatähtis ja Tefali universaalpannid on varustatud erinevate turvaelementidega. Alates kuumakindlatest käepidemetest kuni turvaliselt kinnituvate kaaneteni, võite valmistada süüa kindlalt, teades, et ohutusega on alati arvestatud.

Kohandamine on võtmetähtsusega, kui tegemist on täiusliku maitse ja tekstuuri saavutamisega teie kulinaarsetes loomingutes, ning Tefali universaalpannid pakuvad erinevaid suurusi ja tüüpe, et rahuldada erinevaid toiduvalmistamise vajadusi. Olgu tegemist siis praadimise, praadimise või hautamisega, need pannid pakuvad teile vajalikku mitmekülgsust.

Puhastamine pärast kulinaarset seiklust on probleemivaba tänu mittetakistuvale kattele ja kergesti puhastatavatele materjalidele paljudel Tefali universaalpannidel. Ütle hüvasti kinni jäänud toiduga ja naudi rohkem aega oma maitsvate loomingu nautimiseks.

Tefal pakub laia valikut universaalpannusid, mis sobivad erinevatele toiduvalmistamise stiilidele ja eelistustele. Olenemata sellest, kas olete kirglik kodukokk või otsite lihtsalt usaldusväärset ja funktsionaalset köögitehnikat, Tefalil on teie jaoks ideaalne universaalpann.

Tefali universaalpannid on midagi enamat kui lihtsalt köögitarbed; need on teie kulinaarsel teekonnal hädavajalikud kaaslased. Tutvuge meie valikuga juba täna ja kogege täiuslikku segu mugavusest ja täpsusest oma toiduvalmistamise püüdlustes.